Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап 3DLOOK залучив $ 1 млн. Розповідаємо деталі

08 Липня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап 3DLOOK залучив $ 1 млн від пулу інвесторів, які вже інвестували в проєкт. Про це журналу Forbes розповів засновник компанії Вадим Роговський. Журналіст AIN.UA попросив докладніше розповісти про раунд.

Хто виступив інвестором

Лід-інвестором виступила фінансова група ICU Ventures. Серед нових учасників раунду Мурат Абдрахманов – венчурний інвестор з Казахстану, який раніше заявляв про наміри вкласти в українські стартапи $2 млн, а також кілька інших ангелів з США та Східної Європи.

Як розповів Вадим Роговський, під час пандемії 3DLOOK почав рости набагато швидше – компанії вдалося укласти ряд контрактів з мультимільярдними компаніями сфери виробництва уніформи, а також з онлайн рітейлом з США та Західної Європи. Деякі контракти знаходяться на етапі підписання.

Наприклад, в червні ми запустилися з публічною компанією-рітейлером з США спочатку в 200 магазинах, далі планується запуск у всіх 1000+ магазинах протягом місяця.

3DLOOK надає для них white-labeled додаток для продавців в магазинах: вони фотографують відвідувачів з метою надати послугу повністю безконтактного визначення розміру одягу. За словами Рогальського, під час пандемії це особливо актуально – у більшості ритейлерів в магазинах не працюють примірочні.

З якою метою залучали кошти

Вадим Роговський зазначив, що отримані кошти допоможуть стартапу швидше отримати прибуток. Раунд також дозволить найняти більше фахівців в Україні та США. В інтерв’ю для Forbes, засновник повідомив, що компанія шукає співробітників в Нью-Йоркський офіс.

Фахівці потрібні для того, щоб оперативніше інтегруватися і запуститися з усіма enterprise клієнтами, які прийшли до нас під час COVID.

Що робить 3DLOOK

Стартап 3DLOOK працює над технологією сканування людського тіла по фото з використанням штучного інтелекту, нейронних мереж і 3D технологій. У 2016 році його заснував Вадим Роговський, який до цього керував компанією Clickky.

У 2018 році, в інтерв’ю AIN.UA, Роговський оцінив бізнес в $10 млн. На той момент в стартап вклали до $2 млн. Серед початкових інвестицій – кошти від інвесторів, які вірять у перспективність технології, а також особисті кошти Роговського. Пізніше стартап залучив $1 млн від UVentures, 500 Startups і ряду бізнес-ангелів.

За час роботи компанія пройшла акселерацію в Boost.vc, отримавши при цьому $50 000 інвестицій за 7% в компанії, а у 2019 році стала резидентом найбільшого стартап-кампусу у світі – Station F.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu