Бізнес, Кар'єра, Новини

Підприємці у віці такі ж успішні в бізнесі, як і молоді, довели вчені

15 Липня, 2020

У суспільстві традиційно поширений образ успішного молодого підприємця, проте люди у віці показують не гірші результати в бізнесі, з’ясували дослідники Політехнічного інституту Ренселера. А жінки у віці успішніше відкривають свою справу, ніж їхні молоді колеги, відзначається в статті, опублікованій в Journal of Business Venturing.

В ході дослідження фахівці Політехнічного інституту Ренселера провели метааналіз, заснований на 102 незалежних вибірках.

Підприємці у віці такі ж успішні в бізнесі, як і молоді, довели вчені - news, career, businessПідприємці у віці такі ж успішні в бізнесі, як і молоді, довели вчені - news, career, business

В результаті автори роботи визначили, що рівень успіху для людей, що почали бізнес у віці 20 років, такий же, як і для тих, хто став підприємцем в 50 років.

Також фахівці Політехнічного інституту Ренселера відзначають, що підприємці у віці мають вищий рівень задоволеності від своєї роботи та більший фінансовий успіх, ніж їх молодші колеги. Єдиний їхній недолік – трохи нижчі темпи зростання бізнесу.

Крім того, дослідження показало, що з віком кращих успіхів здатні добиватися саме жінки-підприємці. Тоді як в 30-40 років, навпаки, відкрити свій бізнес найскладніше. Як причини дослідники називають зобов’язання по догляду за дитиною і літніми батьками.

В цілому автори роботи роблять висновок, що, хоча молоді підприємці, як правило, більш пристосовані до впровадження нових технологій і сміливих дій, у їх старших колег більше мудрості, фінансового капіталу та ділових зв’язків.

«Корекція негативних стереотипів стосовно підприємців у віці дуже важлива. Необхідно заохочувати людей займатися підприємництвом і на більш пізніх етапах життя. У США зростає кількість людей похилого віку, які мають цінні для суспільства навички та знання. Це дослідження допомагає проілюструвати їх сильні сторони», – прокоментував Хао Чжао, один з авторів дослідження, доцент Школи менеджменту Лалл при Політехнічному інституті Ренсселера.

За словами Чжао, для молодих підприємців є безліч ресурсів, які допомагають запустити їм свій бізнес, однак урядовим установам і бізнес-інкубаторам варто звернути увагу і на старшу групу підприємців. І перш за все – розробити канали для стимулювання підприємництва для людей у ​​віці.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu