Новини, Технології

П’ять додатків, які допоможуть провести п’ятихвилинну перерву з користю

17 Липня, 2020

Всім нам іноді необхідна коротка перерва. Ці додатки допоможуть провести її з користю для тіла і розуму.

Зосередьтеся на собі

Спробуйте йогу. Вам допоможе 5 Minute Yoga (Android, iOS) – додаток, яке зробить вас більш гнучкими та сильними за допомогою коротких серій вправ. Більшість поз призначені для початківців, тому 5 Minute Yoga легко використовувати вранці, протягом дня і перед сном.

Додаток можна завантажити безкоштовно, але для отримання доступу до корисного контенту доведеться розблокувати повну версію, вартість якої починається від $10 в залежності від платформи.

П'ять додатків, які допоможуть провести п'ятихвилинну перерву з користю - tech, news

Перезавантажте мозок

Цей маленький додаток з кросвордами (Android, iOS) допоможе сконцентруватися для роботи або впоратися з післяобідньою сонливістю. Версія для Android називається 5-Minute Crossword Puzzles, для iOS – Little Crossword Puzzles. Він відмінно підійде, щоб провести час, поки ви чекаєте початку наступної зустрічі або заварюєте чашку кави. Кілька головоломок доступні безкоштовно, але щоб розблокувати додаткові, буде потрібно витратити від $1 на пакети монет.

П'ять додатків, які допоможуть провести п'ятихвилинну перерву з користю - tech, news

Записуйте свої думки

Five Minute Journal (Android, iOS) допоможе нарешті почати вести щоденник. У нього можна додавати цитати, нагадування і завантажувати фотографії. У ньому також є щотижневі завдання, які підтримують вашу залученість. Записи доступні тільки вам, можна створювати резервні копії та експортувати їх. Додаток коштує $5.

Спробуйте подрімати

Онлайн-таймер OnlineClock.net простежить, щоб ваш денний сон не тривав занадто довго. У ньому є швидкі посилання на популярні тимчасові інтервали, різні візуальні режими (наприклад, дощ) і великий вибір мелодій для будильника. Сайт безкоштовний, але на ньому є реклама.

П'ять додатків, які допоможуть провести п'ятихвилинну перерву з користю - tech, news

Розслабтеся і послухайте розповідь

Shortly (Android, iOS) – безкоштовний додаток з короткими розповідями, прочитання яких займе одну, три або п’ять хвилин. При першому запуску пропонується короткий тест на смаки користувача. Потім можна вибрати довжину розповіді, і Shortly запропонує відповідну історію з авторського підрозділу Reddit. Розповіді можна зберігати в обране, щоб потім перечитати. У додатку навіть можна написати свою розповідь – в нього вбудовані підказки для авторів, які підштовхнуть ваше натхнення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu