Країна, Новини, Спільнота

Пандемія закінчиться до кінця 2021 року, заявив Білл Гейтс

07 Серпня, 2020

В інтерв’ю для Bloomberg Білл Гейтс сказав, що людство зможе остаточно забути про пандемію тільки в кінці 2021 року, попри те, що вакцина з’явиться набагато раніше.

«Інновації в діагностиці та створена вакцина дозволять нам вийти з цього положення до кінця 2021 року. Нам пощастило, що ця хвороба не виявилася ще більш смертельною », – сказав Гейтс. Незважаючи на це, люди повинні дотримуватися запобіжних заходів. За словами підприємця, деякі країни, на відміну від США, справляються з цим «дуже і дуже добре».

Гейтс сказав, що лікарські препарати від коронавірусу можуть істотно знизити рівень смертності, проте вирішальну роль у поверненні суспільства до нормального життя зіграє тільки вакцина.

Вона буде готова в кінці 2020 року або в першій половині 2021 року сказав підприємець. Після цього її потрібно буде схвалити та поширити. «Ми повинні переконатися, що зможемо покласти цьому край не тільки в багатих, а й в країнах, що розвиваються. Якщо ми впораємося, це принесе користь усім », – додав Гейтс. Для цього, за його словами, «потрібні мільярди доз».

Він пояснив, що з точки зору ефективності перша створена вакцина не буде «ідеальною». Це проміжний етап, який дасть час на доопрацювання і створення нової версії препарату в першій половині 2021 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu