Гроші, Кар'єра, Новини

СTO «ПриватБанку» звільнився через зарплату: в найбільшому банку країни платять 47 000 гривень

07 Серпня, 2020

Член правління «ПриватБанку» з питань інформаційних технологій Андрій Гриценюк звільнився з банку через державне обмеження зарплати. Про це в Facebook повідомив член наглядової ради банку Роман Сульжик.

Що трапилося?

«Сьогодні з« ПриватБанку »звільнився один з кращих фахівців. Навіть в Лондоні і Нью-Йорку я б зміг на пальцях однієї руки порахувати таких людей, – написав Сульжик. Він звільнився бо йому, як і іншим керівникам «Привату» і членам наглядової ради, вже близько півроку не платять чесну зарплату ».

Про це сам Гриценюк заявив в інтерв’ю «НВ».

«Причина проста. П’ятий місяць без зарплати. З квітня місяця заробітну плату обмежили до 47 000 грн з податками та соцпакетом. Це зарплата хорошого айтішника, програміста-второкурсника».

Річ у тім, що після введення в Україні карантину в березні 2020 року виплати чиновникам високого рангу і керівникам держкомпаній обмежили десятьма мінімальними зарплатами – 47 230 грн. Це обмеження повинні були скасувати до 1 липня, проте поки відповідне питання так і не винесли на голосування Верховної Ради.

При цьому «ПриватБанк» – один з найбільших банків країни з найбільшим числом користувачів своїх онлайн-продуктів: у Privat24 понад 8 млн користувачів. Також «ПриватБанк» – один з найприбутковіших банків України.

Куди йде Гриценюк

Гриценюк не повідомив, куди йде, проте підкреслив, що в комерційному секторі готові платити набагато вищі зарплати фахівцям його рівня – близько 200 000 грн в місяць.

Саме рішення уряду обмежити держчиновникам зарплати він назвав популізмом.

«Зарплати керівництву державних банків платять не з державного бюджету. Обмеження зарплат керівників банку жодним чином не впливають на бюджет, і не економлять нічого. 47 000 – це популізм.

Якщо державні компанії, критичні для життєдіяльності країни, почнуть масово втрачати кваліфіковані кадри, то це біда».

Фото: Приватбанк

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu