Бізнес, Новини, Соціальні медіа, Стартапи

Financial Times: Microsoft може купити TikTok повністю

08 Серпня, 2020

Microsoft може купити TikTok повністю, а не тільки її філії в США, Канаді, Австралії та Новій Зеландії. Про це пише Financial Times з посиланням на п’ять джерел, близьких до ходу переговорів.

Microsoft хоче купити весь бізнес TikTok, включаючи підрозділи в Індії та Європі. Раніше американська компанія публічно підтвердила, що веде переговори про покупку додатка в чотирьох країнах: США, Канаді, Австралії та Нової Зеландії. За даними видання, TikTok оцінюється в суму від $30 до $50 млрд.

Financial Times: Microsoft може купити TikTok повністю - startups, social-media, news, businessFinancial Times: Microsoft може купити TikTok повністю - startups, social-media, news, business

Бізнес TikTok не включає Китай, зазначає Financial Times. Там працює інший додаток ByteDance, схожий на TikTok, – Douyin.

За словами одного з джерел, Microsoft задумалася про покупку всього бізнесу через складнощі, які можуть виникнути при поділі функції бек-офісу та аудиторій різних країн. Дональд Трамп сказав, що «ймовірно, легше купити його цілком, ніж тільки 30%». Він додав, що покупець TikTok повинен перерахувати Мінфіну США «значну суму грошей».

Microsoft вважає, що їй знадобиться один рік для того, щоб відокремити TikTok від китайської материнської компанії та гарантувати безпеку даних американських користувачів, повідомляє одне з джерел.

Аудиторія Tiktok на початку 2020 року становила понад 800 млн активних користувачів, 100 млн з яких живуть в США. Для Microsoft, яка також володіє LinkedIn, покупка стане можливістю посилити свої позиції на ринку соцмереж, вступивши в боротьбу з такими гігантами, як Facebook і Snap, відзначає видання.

ByteDance і Microsoft від коментарів відмовилися. Джерело Business Insider, знайоме з питанням, повідомило, що новина про потенційну покупку всього бізнесу TikTok – брехня.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu