Бізнес, Новини, Стартапи, Транспорт

Uber почав заробляти на доставці їжі більше, ніж на таксі

10 Серпня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Доходи від основного бізнесу Uber, який пов’язаний з перевезеннями пасажирів, у другому кварталі 2020 року впали на 73%, при цьому прибуток від доставки їжі зріс більш ніж у два рази (+ 113%), говориться в опублікованому звіті компанії.

Uber опублікувала фінансові результати за другий квартал 2020 року:

Uber почав заробляти на доставці їжі більше, ніж на таксі - transport, startups, news, businessUber почав заробляти на доставці їжі більше, ніж на таксі - transport, startups, news, business
  • Прибуток компанії впав на 29% і досяг $2,18 млрд, за аналогічний період минулого року вона заробила $3,17 млрд;
  • Компанія змогла скоротити чистий збиток на 66% до $1,78 млрд – у другому кварталі минулого року вона втратила $5,24 млрд;
  • Дохід від бізнесу з перевезення пасажирів впав на 73% і склав $3,05 млрд євро проти $12,18 млрд роком раніше;
  • Доставка їжі принесла компанії у два рази більше, ніж перевезення – $6,96 млрд. Це на 113% більше, ніж $3,38 млрд минулого року.
    Uber почав заробляти на доставці їжі більше, ніж на таксі - transport, startups, news, business

    Показники напрямку таксі

«Через кризу, викликану Covid-19, доставка їжі з сегмента розкоші перемістилася в сегмент побутових послуг», – прокоментував фінансові результати компанії її гендиректор Дара Хосровшахі. Він впевнений, що клієнти Uber продовжать купувати їжу через службу доставки навіть після того, як пандемія вщухне.

Uber почав заробляти на доставці їжі більше, ніж на таксі - transport, startups, news, business

Показники доставки їжі

Хосровшахі додав, що в різних частинах світу бізнес з перевезення пасажирів буде відновлюватися з різною швидкістю. За його словами, у другому кварталі кількість поїздок в США впала на 50-85%, а на провідних європейських ринках, включаючи Францію, Іспанію та Німеччину, лише на 35%.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu