Новини, Партнерська новина

ТОП-20 новинних сайтів України

13 Серпня, 2020

Більшість українців (51%) отримують новини з інтернет-медіа. За даними опитування USAID-Internews “Ставлення населення до ЗМІ та споживання різних типів медіа”, 19% респондентів довіряють пресі, 22% – радіо, а 49% – загальнонаціональним каналам.

Як свідчить дослідження PRNEWS.IO щодо трафіку українських онлайн-ЗМІ за 6 місяців поточного року, ТОП-20 новинних сайтів очолив РБК-Україна – 213 млн переглядів.

До п’ятірки лідерів увійшли Strana.ua – 201 млн, КорреспонденТ.net – 198 млн, Обозреватель – 184 млн та ТСН.ua – 154 млн візитів користувачів.

ТОП-20 новинних сайтів України - partners, news

“Популярність деяких новинних сайтів (КорреспонденТ.net, Strana.ua, РБК-Україна, Новое время та ін.) цієї весни збільшилася майже вдвічі, що істотно змінило ландшафт трафіку за півріччя. Причиною цього стало запровадження карантину в Україні, режим самоізоляції та нагальна потреба українців в актуальному контенті щодо поширення COVID-2019, протиепідемічних заходів та економічної ситуації в країні”, – прокоментував він.

При цьому відвідуваність інформаційних сайтів в травні-червні істотно знизилася. На це вплинули послаблення карантинних заходів і фактор сезонності, коли інтернет-користувачі менше часу проводять за новинним серфінгом.

* У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb, брали участь майданчика відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu