Новини, Партнерська новина

Фахівців криптосфери запрошують на конференцію BlockchainUA

08 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Головна blockchain подія України вже близько! Кілька років поспіль сильне ком’юніті у сфері блокчейн і децентралізованих технологій збирається разом, щоб поділитися один з одним досвідом і обмінятися ідеями розвитку галузі. Експерти міжнародного рівня прилетять з різних куточків світу, щоб виступити 18 вересня в Києві на сцені BlockchainUA.

BlockchainUA – це перш за все практичний контент, який оснований на експертизі та неоціненному досвіді кращих фахівців. Переваги найбільш обговорюваної технології, питання підприємництва та ведення бізнесу у сфері блокчейн, актуальні тенденції, інноваційні підходи, питання регулювання блокчейн – все це і багато іншого Ви зможете почути від експертів з величезним практичним досвідом в індустрії.

В оновленому антивірусному форматі є доступ до трансляції конференції та запис для тих, хто на самоізоляції.Чого чекати від конференції? Яскравих емоцій, нових знайомств і як завжди – найякіснішого контенту з блокчейн-індустрії!

Коли: 18 вересня 2020 року

Детальніше про конференцію на офіційному сайті: https://blockchainua.com/

І на facebook сторінці: https://www.facebook.com/blockchainua/

Придбати квитки можна за посиланням: https://2event.com/events/1860262

До зустрічі на BlockchainUA!

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu