Новини, Партнерська новина

Які сайти найчастіше читають у Чернігівській області – результати дослідження

05 Жовтня, 2020

Ділимось з вами дослідженням команди RNEWS.IO, стосовно найпопулярніших онлайн-медіа Чернігівської області за 8 місяців поточного року. 

Жителі Чернігівщини протягом 8 місяців поточного року у пошуках новин найчастіше відвідували сайт GOROD.cn.ua – майже 4 млн сесій за відповідний період. До трійки лідерів також увійшли cheline.com.ua – 3,5 млн та val.ua – 2,5 млн візитів.

Про це свідчать дані дослідження трафіку онлайн-платформи PRNEWS.IO за січень-серпень 2020 року, які базуються на аналітиці SimilarWeb. Учасниками рейтингу, які перетнули позначку у мільйон сесій, також стали 0462.ua, Mynizhyn.com і nezhatin.com.ua.

Які сайти найчастіше читають у Чернігівській області - результати дослідження - partners, newsДо ТОП-15 увійшли map.cn.ua, newch.tv, susidy.city, Svoboda.fm, cntime.cn.ua, Ніжин.City. Завершують рейтинг з майже однаковими показниками відвідуваності сайти Vv.org.ua,  Newvv.net та pravda.cn.ua.

За словами засновника платформи PRNEWS.IO Олександра Сторожука, протягом зазначеного періоду інтернет-користувачі найактивніше цікавились новинами з життя регіону та України в цілому, аналітичними матеріалами, економічними прогнозами,  курсами валют та новинами зі спортивного життя.

Як свідчать показники трафіку, цієї весни наші співвітчизники ретельно відстежували інформацію стосовно COVID-19, офіційні новини МОЗ та огляди фахівців з медичної галузі. Влітку вектор інтересів змістився в бік цікавинок щодо культурно-розважального життя регіону, внутрішнього туризму, синоптичних прогнозів.

*У дослідженні, що базується на даних аналітики SimilarWeb за 8 місяців поточного року, взяли участь вебсайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu