Інвестиції, Новини, Стартапи

Український стартап Pipes.one залучив €1,8 млн: вони виготовляють полімерні труби в трейлері

07 Жовтня, 2020

Стартап з України Pipes.One привернув €1,8 млн від Єврокомісії. Розповідаємо, на що підуть кошти та чим займається компанія.

Що трапилося

Український стартап Pipes.one залучив €1,8 млн інвестицій від Єврокомісії в рамках програми Horizon 2020 EIC Accelerator (підтримує новаторів, підприємців, невеликі компанії та вчених). З них €1,3 млн євро компанія отримала в якості безповоротного гранту, а ще €500 тис. в якості венчурних інвестицій. Отримати фінансування стартапу допомогла компанія Civitta  

Інвестиції підуть на доопрацювання трейлера для виробництва труб, отримання сертифікату і підготовку до запуску серійного виробництва.

Що таке Pipes.One?

Pipes.One виробляє труби великого діаметра відразу там, де їх будуть встановлювати. Вони називають себе «заводом полімерних труб на колесах». Технологія знижує витрати матеріалів, які необхідні для створення труб, а також дозволяє зробити їх більш надійними за рахунок структури та додаткових захисних шарів.

Рішення Pipes.One мінімізує витрати, пов’язані з транспортуванням, установкою та з’єднанням труб.

 

 

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu