Життя, Новини, Продуктивність

Чотири корисні звички, які дадуть результат через 10 років

07 Жовтня, 2020

Світ змінюється з кожним роком – і варто заздалегідь готуватися до цих змін. Неможливо скласти детальний план на 10 років і досконально слідувати йому. Зате в наших силах попрацювати над поведінкою і звичками, які принесуть користь у довгостроковій перспективі. Як це зробити?

1. Інвестуйте в себе

Цей тривалий процес закладе основу для вашого добробуту.

Можливо, ви не відразу побачите результати. Але знання допоможуть приймати правильні рішення.

«Будь терплячий з самим собою. Саморозвиток – це ніжність, це святий грунт. Немає великих інвестицій», – говорить Стівен Кові, автор книги« 7 звичок високоефективних людей».

Як можна інвестувати в себе: вивчити, як створити цінність для оточуючих; освоїти навичку, яка зробить вас незамінним в майбутньому; прочитати книги на теми, які вас цікавлять.

Ви також можете створити інвестиційний рахунок і відкладати відсоток від доходу. Перераховуйте на рахунок невелику суму щомісяця – і через десять років отримаєте непогану фінансову подушку.

2. Читайте

Читання змушує мозок працювати та практично гарантує, що ви станете розумнішими – а це допоможе просунутися в житті. Успішні люди тягнуться до великих книг з вагомої причини: під час читання мозок активний.

Роберто Боланьо одного разу сказав: «Читання – це як роздум, як молитва, як розмова з другом, як вираження ідей, як вислуховування ідей інших людей, як музика, як споглядання виду, як прогулянка пляжем».

Читайте, щоб вдосконалити себе та отримати задоволення. Це один з кращих способів розслабитися після довгого і напруженого дня. Як розповідає CNBC, читання може навіть зменшити стрес і підвищити емоційний інтелект.

Спробуйте читати по 15-20 хвилин вранці перед роботою. Приступивши до справ, ви здивуєтеся, наскільки ви будете зосереджені.

Ніщо не розслабляє так, як занурення в книгу.

3. Знайдіть час для стороннього проєкту

Через щоденну рутину ми відмовляємося від проєктів, пов’язаних з нашими захопленнями, – написання книги або картини, ведення блогу, освоєння нової навички, відкриття онлайн-бізнесу.

Секрет в тому, що навіть якщо ви не заробите на цьому, ви будете насолоджуватися процесом.

Такі проєкти можуть зробити вас кращими – якщо основна робота напружує вас, створіть свою справу, і в довгостроковій перспективі станете щасливішими.

Приділяти увагу побічним проєктам – запорука збалансованого життя, а робота над ними – відмінна можливість дізнатися щось нове.

4. Хоча б іноді займайтеся спортом

Якщо сьогодні ваш спосіб життя стане активнішим, ваше майбутнє «я» буде набагато здоровішим.

Наше здоров’я погіршується, якщо ми нічого не робимо для його підтримки. Однак ви можете уповільнити процес погіршення стану організму – легше захистити здорове тіло і мозок, ніж намагатися відновити пошкодження.

Фізичні вправи можуть вплинути на процес старіння. Будь-яка форма руху не тільки зміцнює м’язи, але й уповільнює втрату пам’яті, збільшує обсяг мозку і якість зв’язків між нейронами.

Численні дослідження, проведені за останнє десятиліття, показали: навіть легкі фізичні вправи корисні для вашого тіла, мозку і психічного здоров’я. Ще вони допомагають впоратися з депресією.

Мислити на перспективу – це важко. Гарна новина полягає в тому, що в результаті довгострокове планування допомагає стати здоровішими, успішнішими та багатшими.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu