Країна, Маркетинг, Новини

Дмитро Дубілет та Banda розробляють Великий Герб України

08 Жовтня, 2020

Дмитро Дубілет та Banda шукають спеціалістів у сфері геральдики, щоб разом розробити Великий Герб України. Про це ексміністр Кабміну розповів на своїй сторінці в Facebook.

В Україні запустили конкурс ескізів Великого Гербу України. Він триватиме до кінця жовтня. Дмитро Дубілет та креативна агенція Banda разом беруть участь у конкурсі. Саме тому Дубілет запрошує експертів у сфері геральдики долучитись до їхньої робочої групи та разом зробити цей проект. Для цього потрібно надіслати лист на large.coat.of.arms@gmail.com. У ньому слід коротко розповісти про себе та про власні знання у сфері геральдики.

Свої мотиви Дубілет пояснює тим, що він є давнім прихильником геральдики. Він має власний Telegram-канал «Флаги с Дмитрием Дубилетом». Також Дубілет пише книгу про прапори, яку планує видати наступного року. Він вважає, що за допомогою Великого Герба Україна може заявити про себе у світі. Хоча і не заперечує, що геральдика — дуже тонка, сувора та традиційна наука.

«З іншого боку, навіть у цих суворих рамках ми могли б зобразити в нашому гербі, що Україна — класна сучасна цифрова держава. З цього приводу ми опрацьовуємо декілька ідей різного ступеня сміливості. Ними поки ділитись не буду, але якщо якісь з них будуть реалізовані, про Україну писатимуть всі світові ЗМІ», — розповів Дубілет.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu