Новини, Технології

Microsoft представить Windows «наступного покоління» вже 24 червня. Що чекає користувачів в новому оновленні

04 Червня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft анонсувала презентацію «наступного покоління Windows», яка відбудеться 24 червня о 18:00 за київським часом. Незважаючи на назву, це буде не нова «номерна» операційна система, а глобальне оновлення Windows 10.

Як зазначає The Verge, генеральний директор Microsoft Сатья Наделла назвав прийдешнє оновлення «одним з найбільш значних оновлень Windows за останнє десятиліття».

Чого чекати від Windows «наступного покоління»

Журналісти The Verge, які отримали запрошення на презентацію Microsoft, очікують суттєві зміни інтерфейсу користувача Windows під кодовою назвою Sun Valley та суттєві зміни в роботі Microsoft Store.

Що стосується призначеного для користувача інтерфейсу – Microsoft зовсім недавно відмовилася від Windows 10X (спрощеної версії ОС, спочатку створюваної для пристроїв з двома екранами). Швидше за все кращі елементи скасованої ОС будуть просто додані в основну Windows 10.

Microsoft представить Windows «наступного покоління» вже 24 червня. Що чекає користувачів в новому оновленні - tech, news

Також в останні місяці Microsoft працює над новим магазином додатків для Windows. Можливо, в ньому таки зникнуть обмеження, і розробники зможуть завантажувати в нього будь-які додатки Windows, включаючи браузери, такі як Chrome або Firefox.

«Ми обіцяємо вам наступне: сьогодні ми створимо більше можливостей для кожного розробника Windows і будемо вітати кожного творця, який шукає  інноваційну, нову, відкриту платформу для створення, поширення і монетизації додатків», – зазначив генеральний директор Microsoft Сатья Наделла, передає The Verge .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu