HR, Бізнес, Кар'єра, Новини, Партнерська новина

Онлайн-програма розвитку зі стратегічного HR-Management

27 Жовтня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Чергова промислова революція кардинально змінила пріоритет персоналу у компанії. Тому і підходи до управління персоналом та стратегічного менеджменту постійно оновлюються та зазнають змін.

Тож ми в Європейській Бізнес Асоціації запрошуємо на онлайн-програму зі стратегічного HRManagement.

Онлайн-програма розвитку зі стратегічного HR-Management - partners, news, career, business, hrОнлайн-програма розвитку зі стратегічного HR-Management - partners, news, career, business, hr

В рамках програми передбачено 8 модулів з експертами-практиками з міжнародних компаній.

Модуль 1. Роль, функції, компетенції HR-менеджера у компанії – 11 листопада

Модуль 2. Стратегічна роль HRM в компанії – 13 листопада

Модуль 3. Робота, розвиток та мотивація – «за гроші» або «по любові». Роль HRD  в компанії – 18 листопада

Модуль 4. Система Total Rewards в компанії –  20 листопада

Модуль 5. HR marketing – 25 листопада

Модуль 6. Управління ефективністю через оцінку персоналу – 27 листопада

Модуль 7. Розвиток талантів: від інструментів до культури – 2 грудня

Модуль 8. Як стиль лідерства впливає на корпоративну культуру компанії – 4 грудня

Коли старт та графік занять?

З 11 листопада по 4 грудня (двічі на тиждень, середа-п’ятниця)

Формат: онлайн; 14:00 – 17:00

Хто тренери?

Марина Галак – засновниця та CEO рекрутинг агенства «PRO.people», має 12 років досвіду роботи у підборі та управлінні персоналом, спеціалізується на підборі спеціалістів для IT компаній та маркетинг агенств, які працюють на міжнародних ринках (Європа, США, СНД), практикуюча кар’єрна консультантка, керівник школи рекрутменту «Be PRO»”.

Інна Косорига, консультант, бізнес-тренер, має ступінь Executive MBA (Rotterdam School of Management, Нідерланди), експерт-практик  в  галузі  HR-менеджменту  та  організаційного  розвитку,  учасниця рейтингу ТОП-50 кращих HR-директорів 2013 р. за версією Інвестгазети, співзасновниця  та   керуючий   партнер   в   компанії   IVA MICE, співзасновниця, консультант та бізнес-тренер HR2B компанії, 17 років досвіду в HR менеджменті та організаційному управлінні, в т.ч. 8 років на посаді HR директора компаній з чисельністю 6 – 15 тис. чол. (ВАТ «ІНТЕРПАЙП НТЗ»; Холдинг «1, Inc» (компанії Milkiland, CityState, Край, Mixnet, Happy Farm, АККО ГРУП); група компаній «Нова Пошта».

Олена Рубанець, екс-HRD Watsons Україна, має досвід роботи на управлінських посадах в HR – Danone, Credit Agricole, MTI, IDEAL, досвід розробки, документування, впровадження та реінжинірингу HR процесів, автор та викладач бізнес-тренінгів: менеджмент проєктів, фідбек та коучинг, інноваційність у вирішенні бізнес-завдання, професійне вигорання: відновлюємо драйв, управління змінами. Дипломи та сертифікати: The psychology of coaching: individuals and teams (CIPD, The British Psychology Society (UK, London), ICC (certified coach), «ToP facilitator Master», ICA Ukraine, «Project Management – Train The Trainer», LEAN System (Institute for Six Sigma, Austria), PMI «Project Management».

Анастасія Осіпова, HRD в Innovecs, тренерський досвід: 4+ років (HR школи рівня Basic, Professional, авторські поглиблені курси Compensation & Benefits Professional, Грейдинг: побудова системи, бюджетування та HR метрики), досвід роботи у сфері пільг та компенсацій, 10+ років працювала у компаніях: Innovecs, Imperial Tobacco Ukraine, Сушия, 1+1 media group, Leroy Merlin Ukraine, Mary Kay.

Тетяна Пашкіна, HR-експерт, має понад 18 років досвід роботи у сфері управління персоналом, останні 5 років працює у сфері HR-маркетингу та аналітики, автор понад 1000 публікацій, колумніст НВ Бізнес, Forbes та інших медіа.

Лана Солнцева, ex-HRD компаній у галузях: ритейл, виробництва, агро, дистрибуція, нині фаундер консалтингової компанії у сфері управління персоналом та трансформації бізнес-процесів Solntseva&Partners, веде телеграм канал https://t.me/sunny_HR та має власний канал на YouTube HR Talks VLOG

Станіслав Фотченко, керівник функції навчання та розвитку JTI Україна, 10 років досвіду роботи в HR (рекрутмент, оцінка, навчання та розвиток, впровадження ІТ технологій в HR функції), студент програми Executive MBA від University of Sheffield.

Лілія Луць, організаційний консультант, бізнес тренер та коуч, член міжнародної федерації коучингу ICF, НЛП майстер, автор програм для керівників різних рівнів з розвитку ключових навичок, HR Business Partner, керівник адміністративного відділу, досвід роботи в міжнародних компаніях 17 років.

Вартість участі?

5000 грн за всю програму

Як зареєструватися?

Реєстрація за посиланням: https://bit.ly/31LXUKK

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu