Інвестиції, Криптовалюти, Новини

Курс біткоїна досяг трирічного максимуму

18 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Курс біткоїна перетнув позначку в 17 тисяч доларів, досягнувши трирічного максимуму – востаннє такий курс був у грудні 2017-го – незадовго до різкого падіння.

У середу, 18 листопада, біткоїн зріс більш як на 7% і тепер коштує $17 891.

З початку року зростання вартості цієї криптовалюти складає вже 146%.

Курс біткоїна досяг трирічного максимуму - news, kryptovalyuta, investytsiyiЗбільшення вартості біткоїна пов’язують із тим, що інвестори кинулися вкладати гроші в криптовалюту на тлі волатильності на світових фондових ринках через пандемію коронавірусу.Історичний максимум вартості – 20 тисяч доларів – біткоїн встановив у грудні 2017 року. Тоді криптовалюта всього за три місяці подорожчала на 850%.

Згодом почалося різке падіння, яке тривало до початку 2018 року. Відтоді вартість біткоїна встигла впасти до $3 200, але згодом знову почала зростати.

Наразі біткоїну залишається зрости на 8%, аби оновити історичний максимум.

Деякі аналітики припускають, що вартість активу найближчим часом зростатиме й надалі.

В умовах волатильності фондових ринків інвестори зазвичай вкладають гроші в активи, які вважаються більш безпечними – приміром, у золото. Останнім часом частина інвесторів стали схожим чином розглядати і криптовалюти.

Водночас інші аналітики все ще застерігають від того, щоб розглядати криптовалюти як “безпечну гавань” для збереження чи примноження коштів.

Приміром, Шейн Олівер із інвестиційної компанії AMP Capital у надійність біткоїна не вірить.

“У мене набагато більше впевненості в тому, що із часом свою вартість краще збереже банкнота в 50 доларів, аніж біткоїн, який підстрибує, як іграшка йо-йо”.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu