Криптовалюти, Новини, Технології

Bitcoin втрачає свою популярність у розрахунках на користь стейблкойнів

20 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Як повідомляє BitPay Inc., споживачі та підприємства все частіше починають використовувати інші цифрові валюти, а не Bitcoin.

За даними компанії, торік відсоток розрахунків у Bitcoin знизився до 65%, тоді як у 2020 році він складав 92%. Транзакції в Ethereum займають 15% ринку, 13% належить стейблкойнам, а відносно новим (Dogecoin, Shiba та Litecoin) — 3%, пише Mezha.Media. Ділимося націкавішим.

Використання альтернативних монет частково зросло, оскільки все більше компаній почали використовувати стейблкойни для міжнародних платежів. Споживачі також переходять на стейблкоїни, вартість яких має залишатися стабільною, коли ціни на криптовалюти падають. А падають вони з початку листопада.

Минулого року такі монети, як Dogecoin, також зробили фурор завдяки таким фанатам, як виконавчий директор Tesla Ілон Маск, який у п’ятницю заявив, що токен можна використовувати для покупки мерча компанії.

Оскільки минулого року ціна Bitcoin зросла на 60%, попри волатильність у четвертому кварталі, багато інвесторів вирішили притримати найбільшу у світі криптовалюту замість того, щоб витрачати її. Багато хто пам’ятає першу комерційну транзакцію, під час якої програміст витратив “монети”, які зараз коштують мільярди, на дві піци.

А коли криптоінвестори таки витрачають “монети”, то часто купують предмети розкоші, такі як ювелірні вироби та годинники, автомобілі та човни. Навіть купують золото, яке згідно з BitPay, Bitcoin має замінити у майбутньому.

Обсяги транзакцій однієї приватної компанії в Атланті, пов’язаної з предметами розкоші, зросли до 31% минулого року з 9% у 2020 році, сказав головний виконавчий директор Стівен Пайр (Stephen Pair). Загальні обсяги платежів компанії за 2021 рік зросли на 57% у порівнянні з минулим роком.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu