Книги, Новини

Одна з найвідоміших книг про урбаністику вийде українською — «Смерть і життя великих американських міст»

18 Листопада, 2020

Лише англійською ця книга перевидавалась більше ніж 50 разів.

«Смерть і життя великих американських міст»

Команда CANactions School готує до видання одну з найвпливовіших книг в історії урбаністики — урбаністичний бестселер Джейн Джейкобс.

Свого часу книга спричинила справжній переворот у містопланувальній практиці. У ній детально описано, що робить місто живим та активним, і чому необхідно уважно дивитись на повсякдення містян і враховувати це при плануванні міського простору.

Книга буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення. Те, що книга дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, робить її привабливою та цікавою для вивчення.

Одна з найвідоміших книг про урбаністику вийде українською — «Смерть і життя великих американських міст» - news, knygyНа видання цієї основоположної класики для всіх урбаністів давно чекає українська аудиторія читачів.

Частину коштів на видання команда CANactions School планує залучити шляхом вже традиційної спільнокошт-кампанії.

Лише за 2 тижні від запуску спільнокошта вже зібрано понад 60% потрібної суми. Кампанія триватиме до кінця січня 2020 року. У разі її успіху Міжнародний фонд «Відродження» подвоїть зібрані кошти.

Видання заплановано на травень 2021 року до дня народження легендарної Джейн Джейкобс.

Більше книг українською мовою за посиланням.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu