Книги, Новини

Одна з найвідоміших книг про урбаністику вийде українською — «Смерть і життя великих американських міст»

18 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Лише англійською ця книга перевидавалась більше ніж 50 разів.

«Смерть і життя великих американських міст»

Команда CANactions School готує до видання одну з найвпливовіших книг в історії урбаністики — урбаністичний бестселер Джейн Джейкобс.

Свого часу книга спричинила справжній переворот у містопланувальній практиці. У ній детально описано, що робить місто живим та активним, і чому необхідно уважно дивитись на повсякдення містян і враховувати це при плануванні міського простору.

Книга буде корисною фахівцям в галузі містобудування, працівникам міських органів самоврядування і всім, хто цікавиться проблемами міст і підходами до їх вирішення. Те, що книга дуже проста для читання та розуміння як для професіоналів, так і для широкої аудиторії, робить її привабливою та цікавою для вивчення.

Одна з найвідоміших книг про урбаністику вийде українською — «Смерть і життя великих американських міст» - news, knygyНа видання цієї основоположної класики для всіх урбаністів давно чекає українська аудиторія читачів.

Частину коштів на видання команда CANactions School планує залучити шляхом вже традиційної спільнокошт-кампанії.

Лише за 2 тижні від запуску спільнокошта вже зібрано понад 60% потрібної суми. Кампанія триватиме до кінця січня 2020 року. У разі її успіху Міжнародний фонд «Відродження» подвоїть зібрані кошти.

Видання заплановано на травень 2021 року до дня народження легендарної Джейн Джейкобс.

Більше книг українською мовою за посиланням.

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu