Кар'єра, Новини, Поради

Щоб досягти успіху, вам потрібні 5 якостей, які є у Джеффа Безоса, Ілона Маска і Білла Гейтса

25 Листопада, 2020

Що потрібно, щоб не тільки заробляти мільйони, а й мати аудиторію, якій ви цікаві? Необхідно розвинути в собі п’ять важливих рис характеру, якими володіють люди, що домоглися успіху в найширшому сенсі цього слова. Серед них – Джефф Безос, Ілон Маск і Уоррен Баффетт.

Ніколи не переставайте ставити високі цілі

Щоб стати по-справжньому значущим, потрібно постійно розвиватися і придумувати щось нове. Припустимо, ви досягли всіх поставлених цілей в цьому році. Чи збираєтеся ви дотримуватися їх в наступному році? Ні.

Так мислить Джефф Безос. Засновник Amazon завжди думає, що робити далі. «Це людська природа. Ми перестали бути задоволеними мисливцями і збирачами, – сказав Безос в щорічному листі акціонерам Amazon у 2017 році. – Люди завжди хочуть кращого, і вчорашнє “вау” швидко стає сьогоднішнім “як завжди”. Ви не можете спочивати на лаврах в цьому світі».

Не дозволяйте скептикам стримувати вас

У кожного в голові є багатомільйонна ідея. Але щоб реалізувати її, потрібні стійкість і сміливість, особливо коли є люди, які відмовляють вас. Ось що сталося з засновницею Spanx Сарою Блейклі, коли їй спала на думку ідея колготок без стопи.

«Вони говорили щось на кшталт:”Ну, якщо це така гарна ідея, чому її ніхто не придумав до тебе? ” – розповіла Блейклі LinkedIn у 2019 році. – Деякі люди сміялися наді мною, інші шепотілися за спиною, а один адвокат навіть подумав, що мене послали до нього приятелі заради розіграшу».

Підприємниця знала, що продукт може виявитися провальним, але вона не дозволила скептикам відрадити її. Spanx, заснована у 2000 році, зросла в бізнес на мільярд доларів.

Працюйте над навичкою публічних виступів

Ніхто не народжується відразу з чудовими комунікативними навичками. Це схоже на те, як вчитися водити машину, – потрібно багато практикуватися. Після закінчення університету Уоррен Баффетт записався на курс публічних виступів Дейла Карнегі. Майбутній мільярдер знав, що йому потрібно подолати цей страх, щоб досягти успіху.

«У мене в офісі немає ні диплома про закінчення Університету Небраски, ні диплома Колумбійського університету – але я гордо повісив диплом про закінчення курсу Дейла Карнегі», – сказав Баффетт в есе, опублікованому в книзі 2015 року Getting There: A Book of Mentors.

Залишайтеся повністю зосередженими і не прокрастинуйте

Ми живемо у світі, де нас постійно щось відволікає. На Summit Series 2017 в Лос-Анджелесі Джефф Безос розповів, що йому допомагає залишатися сфокусованим – заняття одночасно чимось одним.

«Коли я вечеряю з друзями або родиною, мені подобається робити те, що я роблю, – пояснила найбагатша людина у світі. – Я не люблю багатозадачність. Якщо я читаю електронну пошту, значить, я хочу читати електронну пошту».

Ілон Маск відноситься до тієї ж категорії захоплених людей, що і Безос. Друг Маска по коледжу Навайд Фарук назвав генерального директора Tesla наполегливим і зібраним.

«Коли Ілон захоплений чимось, він проявляє до цього інтерес, як жоден інший чоловік, – сказав Фарук автору книги Elon Musk: Tesla, SpaceX, and the Quest for a Fantastic Future Ешлі Венс. – Це те, що відрізняє Ілона від усіх інших людей».

Будьте одержимі читанням книг

Те, що ви робите у вільний час, має великий вплив на ваш успіх, і один з кращих способів провести вільний час – це поглинати знання через книги.

Деякі підприємці пояснюють свій успіх любов’ю до читання. Баффет витрачає від п’яти до шести годин в день на читання, Білл Гейтс читає по 50 книг на рік, а Марк Кьюбан зізнався, що читає понад три години майже кожен день.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu