Бізнес, Кар'єра, Книги, Новини

9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному

12 Листопада, 2020

Що читають мільярдери? Ці книги стануть відмінним подарунком до будь-якого свята, беріть на замітку.

Білл Гейтс  прочитує 50 книжок на рік. Марк Кьюбан читає по три години щодня. Марк Цукерберг вніс 24 книги у свій список читання на наступний рік, а  Уоррен Баффетт  проводить за читанням більшу частину дня.

9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному - news, knygy, career, business9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному - news, knygy, career, business

Білл Гейтс рекомендує

9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному - news, knygy, career, business

Філ Найт. «Продавець взуття. Історія компанії Nike, розказана її засновником»

Ця книга стала бестселером за версією  New York Times У ній засновник і голова ради директорів компанії Nike Філ Найт розповідає про появу компанії. Він докладно описує, як вона розвинулася в один з найлегендарніших світових брендів, що змінили правила бізнесу. Оскільки Найт рідко розмовляє з пресою, ця книга – рідкісна можливість дізнатися про нього і його компанію з перших рук.

Тімоті Гайтнер. «Стрес-тест. Роздуми про фінансові кризи»

Автор – колишній президент Федерального резервного банку Нью-Йорка і колишній міністр фінансів за Барака Обами. Гайтнер проведе вас за лаштунки жорстокої фінансової кризи з часів Великої Депресії. Ви дізнаєтеся про непрості і непопулярні рішення, які йому доводилося приймати, щоб полагодити фінансову систему і запобігти економічному колапсу.

Арчі Браун. «Міф про сильного лідера. Політичне лідерство в сучасному світі»

Авторитетне дослідження політичного лідерства від народження парламентської демократії до президентства Обами. Автор книги – один з видатних світових фахівців з історії політики.

Джефф Безос рекомендує

9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному - news, knygy, career, business

Клейтон М. Крістенсен. «Дилема інноватора. Як через нові технології гинуть сильні компанії»

Редактори Amazon вважають цю книгу однією з кращих робіт на тему лідерства. Вона вже стала класикою, і її цитують найвідоміші лідери – від Стіва Джобса до Малькольма Гладвелла.

Сем Уолтон. «Зроблено в Америці»

Сем Уолтон – безперечний король торгівлі XX століття і творець Walmart, найбільшої роздрібної мережі планети. У своїй книзі він пише про натхнення, любов до своєї справи і оптимізм, які дозволили йому здійснити американську мрію.

Марк Джеффрі. «Маркетинг, заснований на даних. 15 ключових показників, які повинен знати кожен»

Краща книга по маркетингу 2011 року за версією American Marketing Association. Джеффрі пропонує переконливий і чіткий стратегічний підхід, який допоможе максимально підвищити ефективність маркетингу.

Уоррен Баффетт рекомендує

9 книг від Безоса, Гейтса і Баффета, які навчать мріяти по-крупному - news, knygy, career, business

Вільям Н. Торндайк. «Правила кращих СЕО. Історія і принципи роботи восьми керівників успішних компаній»

Перший номер у списку рекомендованої Баффеттом літератури. У цій книзі описані неймовірні історії успіху вісьмох керівників великих компаній. Вони не побоялися застосувати кардинально нові, незвичні підходи до корпоративного управління. Ви можете не знати всіх імен, але напевно чули про їх компанії: General Cinema, Ralston Purina, The Washington Post Company, Berkshire Hathaway, GeneralDynamics, Capital Cities Broadcasting, TCI і Teledyne.

Говард Маркс і Пол Джонсон. «Про найважливіше. Нетривіальні уроки для вдумливого інвестора»

Голова та співзасновник Oaktree Capital Management Говард Маркс відомий своїми змістовними оцінками ринкових можливостей і ризиків. Він пропрацював в цій галузі сорок років і став топовим фахівцем з управління інвестиціями. У цій книзі він зібрав службові записки одного з «зіркових» клієнтів і вперше пропонує читачам свою перевірену часом філософію.

Крістіан Корреа. «Мрій по-крупному»

Хорхе Пауло Леманн, Марсель Теллес і Бето Сікупіра побудували найбільшу імперію в історії бразильського капіталізму. На це у них пішло більш як сорок років. Баффетт називає свого партнера Леманна «одним з кращих бізнесменів світу. Він дивовижна людина, а його історія надихне багатьох – так само як надихнула мене».

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu