Країна, Новини, Партнерська новина, Пресрелізи

Рейтинг найпопулярніших сайтів про нерухомість в Україні

10 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Фахівці контент-маркетингової платформи PRNEWS.IO проаналізували українські онлайн-медіа на тему нерухомості, і склали рейтинг з десяти видань, які користувачі відвідували найчастіше. До ТОП-10 увійшли результати десяти місяців з початку 2020 року*.

Цього року Київ визнано найвисотнішим містом Європи та восьмим – у світовому рейтингу висотних будівель. У столиці розташовано 1222  будівлі вище 12 поверхів і 1199 хмарочосів. Поряд з Києвом знаходиться Харків: він посів четверте місце в європейському та двадцять шосте місце – у світовому рейтингу хмарочосів.

Це свідчить про те, що український ринок нерухомості інтенсивно зростає і, попри економічну турбулентність, не зменшує темп. Така загальна активність позитивно впливає і на галузеві видання. Так, за десять місяців з початку року інтернет-користувачі відвідали сторінки Build Portal майже 6 млн. разів.

Рейтинг найпопулярніших сайтів про нерухомість в Україні - press-release, partners, news, countryПоруч з лідером рейтингу знаходиться портал stroimdom.com.ua. Його розділи – каталог компаній, новини, актуальні тендери, форум та ін. – відвідали 4,6 млн. разів.

На третьому місці рейтингу розташувався сайт Est.ua – своєрідна соціальна мережа для професіоналів галузі. Він зібрав 2,9 млн. відвідувань.

Сайт meget.kiev.ua – популярний майданчик для всіх, хто цікавиться столичною нерухомістю і свіжими новинами галузі в Києві і області. Він посів четвертий рядок рейтингу і отримав 2,26 млн. відвідувань.

Наступні шість позицій ТОП-10 виглядають наступним чином:

  • Promobud.ua – майданчик для покупки/продажу будівельних послуг і матеріалів. Понад 2 млн. візитів з початку року.
  • Stroyobzor.ua – харківський портал новобудов з усією потрібною та актуальною інформацією. 1,3 млн. відвідувань.
  • Realt.ua – новини української нерухомості з базою об’єктів (продаж і оренда) і підприємств. 928 тис. візитів протягом 10 місяців.
  • BAU.ua – каталог даних про все, що стосується будівництва: ціни на роботи, інформація про компанії, анонси галузевих заходів і свіжі галузеві новини. 159 тис. відвідувань.
  • Commercialproperty.ua – B2B видання на ринку нерухомості. Все про комерційну нерухомість. 119 тис. візитів.
  • Socmart.com.ua – аналітика та дослідження комерційної і житлової нерухомості в Україні. 92 тис. візитів.

* У дослідженні, що базується на даних SimilarWeb, брали участь сайти відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu