Інвестиції, Новини, Соціальні медіа, Технології

Капіталізація Reddit після нового раунду інвестицій може скласти $10 млрд

13 Серпня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Соцмережа Reddit розраховує залучити $700 млн і отримати оцінку в $10 млрд, пише компанія в своєму блозі.

Платформа збирається отримати оцінку в $10 млрд після нового раунду інвестицій, в якому беруть участь Fidelity Management, Research Company та інші діючі інвестори. За підсумками раунду Reddit розраховує залучити $700 млн.

«Ми оптимістичні та натхнені тим, що у нас є не тільки необхідні для продовження нашого зростання ресурси та капітал, але і підтримка нашого бачення інвесторами, які хочуть збільшити свої частки в нашому майбутньому», – йдеться в корпоративному блозі компанії.

Кошти планують направити на локалізацію платформи в різних країнах, а також впровадити нові варіанти розвитку спільноти і розширити маркетинговий інструментарій, повідомляє адміністрація Reddit.

Виручка Reddit в другому кварталі року, за власними даними, вперше перевищила позначку в $100 млн, що майже в чотири рази більше аналогічного періоду роком раніше. Минулий інвестраунд у Reddit відбувся в лютому, коли компанія залучила понад $250 млн від існуючих і нових інвесторів. В результаті оцінка компанії виросла до $6 млрд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu