HR, Кар'єра, Новини, Пресрелізи

Тепер у Діда Мороза також є резюме. Що вигадали у Vitaello до новорічних свят?

14 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Як часто прочитання і перегляд резюме викликає у вас посмішку, сміх та  інші позитивні емоції? Напевно, таке трапляється не часто. Проте резюме Діда Мороза – приємний виняток! Повноцінне резюме всіма улюбленого персонажа Діда Мороза створили засновники конструктора резюме Vitaello до новорічних свят.

На даному прикладі було показано, як вигідно, захоплююче та нестандартно можна оформити будь-які навички та досвід. Іноді людей, що шукають роботу, можуть зупиняти такі стереотипи як: у моєму віці резюме вже не роблять, у мене занадто мало / занадто багато досвіду, у мене занадто низька / висока посада, у мене немає навичок створення резюме, тощо.

Тепер у Діда Мороза також є резюме. Що вигадали у Vitaello до новорічних свят? - press-release, news, career, hr

Таким чином, у Vitaello мотивують людей, що знаходяться в активних або пасивних пошуках роботи, не слухати власні сумніви й страхи, а рухатися вперед. Тим більше, що з простим і доступним за ціною конструктором резюме зробити професійне CV під силу кожному.

Новий рік традиційно вважається часом, коли хочеться почати життя із чистого аркуша. Іноді джерело натхнення знаходиться прямо у нас під носом. Старий добрий Дідусь Мороз у дотепній формі описав свої вміння і досвід, що при прочитанні просто не може не викликати посмішку.

Тут серед професійних навичок і дегустація печива, і упаковка подарунків, і особистий прийом кореспонденції від дітлахів, й управління санями з оленями без єдиного ДТП. У розділі «Досвід роботи» наш Санта описав дослідження міжнародного ринку іграшок; тестування, виробництво та пакування подарунків і асортименту іграшок власної торгової марки; координування всіх робочих процесів від Снігуроньки до ельфів та сніговиків.

Не забув Дід Мороз і про коротку розповідь про себе, яка відразу приверне увагу рекрутерів і роботодавців: «Один з небагатьох людей, який пропрацював на одній роботі протягом усього життя, не змінивши роботодавця і посаду. Обожнюю дітей і дарувати святковий настрій родинам по всьому світу. Перша людина, яка відвідала 195 країн, вільно володію 7111 іноземними мовами. У мене прекрасні довірчі відносини з більш ніж 2,4 мільярдами дітей, що я дуже ціную». Ну, хто з вас взяв би на роботу такого майстра? 😉

Таке резюме улюбленого всіма нами зимового чарівника може слугувати яскравим прикладом, як почати жити з чистого аркуша, подивившись на свої навички, досвід, знання і професійні цілі з нового боку.

Адже мудрість в тому, що життя змінює не понеділок або Новий рік, а ми самі: своїм ставленням до себе і світу, своїм настроєм, позиціонуванням і самооцінкою. А все це відбивається у вашому «кар’єрному літописі» під назвою резюме. Засновники простого у використанні та доступного за цінами конструктора резюме і супровідних листів Vitaello вітають всіх з наступаючими зимовими святами й вірять, що у вас все вийде. А з професійним резюме – набагато швидше і легше!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu