Новини, Поради, Технології

Інфографіка або логотип. Ці 10 онлайн-сервісів допоможуть швидко зробити потрібний дизайн

15 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо потрібно швидко зробити картинку, а ваш дизайнер зайнятий, то ви можете впоратися самостійно.

Розповідаємо про десять сервісів з безкоштовною версією і доступними базовими функціями. Тут можна онлайн створити макети та картинки. У цих сервісах легко розбереться навіть далека від дизайну людина.

Інструменти для створення картинок

Canva

У Canva створюють картинки для соцмереж, інфографіку, презентації та колажі. Сервіс пропонує готові шаблони. Але можна і самостійно задавати потрібний розмір для макета, створювати його з нуля через готові блоки або завантажувати свої зображення. У Canva є багато безкоштовних шрифтів, фігур, шаблонів і графічних зображень.

Crello

Crello – аналог попереднього сервісу. Тільки його створили українці, а Canva – редактор з Австралії.

Тут представлено понад 40 типів шаблонів, якими можна ділитися в Facebook, Facebook Ads Manager або відправляти посилання на готові картинки друзям і колегам. У Crello є категорії з дизайнами під певні запити: обкладинка для YouTube-каналу, Instagram Stories, плакати та інші. У сервісі легко створити макет з нуля, досить вказати точний розмір.

PicMonkey

Тут можна комбінувати різну кількість фотографій, додавати написи, міняти розташування елементів. Головний плюс ресурсу в тому, що фото завантажуються не тільки з комп’ютера, але і з Dropbox, Flickr, Facebook, Picasa, з інтернету або c будь-якої камери, яка підключена до комп’ютера.

Інструменти для створення логотипів

LogoGarden

LogoGarden – сервіс для створення логотипів. Реєструватися в ньому не потрібно. Весь функціонал розміщений в декількох кнопках – вибір відповідних символів, пошук потрібної фігури і поле для назви бренду.

 

Logotype Maker

Ще один інструмент для створення логотипів. Відмінна риса цього сервісу – тут можна зберігати готові логотипи в різних форматах і архівувати їх. На сайті є з чого вибрати: понад 200 видів шрифтів і ефектів обробки логотипу.

Інструмент для оформлення цитат

Quozi

Сервіс для оформлення цитат. Працювати в ньому просто: вводите цитату, автора і вибираєте дизайн із запропонованих. Тут є і лаконічні оформлення в «офісному» стилі, і більш яскраві.

Інструменти для створення колажів

Fotor

Тут можна комбінувати різну кількість фотографій, додавати написи, міняти розташування елементів. Головний плюс ресурсу в тому, що фото завантажуються не тільки з комп’ютера, але і з Dropbox, Flickr, Facebook, Picasa, з інтернету або c будь-якої камери, яка підключена до комп’ютера.

 

Smilebox

Сервіс, в якому роблять тематичні колажі. Зручний тим, що в ньому можна вибрати тематику колажу і не витрачати час на самостійну роботу з дизайном – ресурс сам підбере потрібний.

 

Інструменти для створення GIF-зображень

imgflip

Працює так:

  • ви завантажуєте свої фото / відео або додаєте посилання на зображення в інтернеті;
  • натискаєте кнопку;
  • отримуєте GIF-файл.

Просто, швидко і зрозуміло.

makeagif

Сервіс швидко конвертує відео з YouTube, Facebook, з камери комп’ютера, з завантажених відео в GIF-файли. Потрібно тільки зареєструватися.

 

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu