Бізнес, Інвестиції, Новини

Adapty привернув інвестиції від Genesis, а Very Good Security отримає $60 млн: інвестиції тижня

28 Грудня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Розповідаємо, які компанії змогли залучити заповітні інвестиції на цьому тижні.

QPDigital інвестував $ 640 тис. В український хмарний сервіс ABM Cloud

Як розповіли в компанії, гроші витратять на розвиток сервісу і вихід на міжнародний ринок. Сума інвестицій – $640 тис.

Adapty привернув інвестиції від Genesis, а Very Good Security отримає $60 млн: інвестиції тижня - news, investytsiyi, businessAdapty привернув інвестиції від Genesis, а Very Good Security отримає $60 млн: інвестиції тижня - news, investytsiyi, business

Що відомо про ABM Cloud

Компанія спеціалізується на розробці хмарних рішень. Клієнтами ABM Cloud є майже 350 компаній в Україні, РФ, Казахстані, Білорусі, Азербайджані, Грузії, Угорщини, Болгарії, М’янмі, Індонезії, ОАЕ. Серед українських клієнтів: Novus, «Наша Ряба», WOG, «Епіцентр», «Цитрус» та інші.

Genesis Investments інвестував в сервіс для аналітики і зростання мобільних підписок Adapty

До інвестицій також під’єдналися фонди 500 Startups і AdFirst.VC. Гроші в розмірі $500 тис. планують витратити на розширення функцій A / B-тестування для платіжних систем і розробки додаткового функціонала аналітики.

Що відомо про Adapty

Це сервіс, який допомагає розробникам мобільних додатків збільшувати in-app-підписки. На одній платформі зі зручним призначеним для користувача інтерфейсом можна управляти активними і тими, які відписалися користувачами, просувати продукт новій аудиторії та запускати A / B-тести для пейволлів. Adapty дозволяє аналізувати платіжну поведінку користувачів.

Український стартап Very Good Security залучив $60 млн

Стартап привернув інвестиції в раунді З від Vertex Ventures US. У раунді також взяли участь поточні інвестори стартапу – Goldman Sachs (GS Growth) і Andreessen Horowitz (a16z).

Що відомо про Very Good Security

Це американо-український стартап, який допомагає бізнесам використовувати чутливу інформацію (несанкціоноване розкриття, модифікація або приховування такої інформації може призвести до відчутного збитку або (грошового) збитку) без необхідності займатися безпекою даних. VGS надає спеціалізовану інфраструктуру для зберігання чутливих даних. Це дозволяє компаніям прискорити процес виходу на ринок.

Компанію заснували у 2016 році, головний офіс – у Сан-Франциско. Зараз команда складається з більш ніж 180 осіб, більша частина з них працюють в Україні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu