Маркетинг, Новини, Партнерська новина

Креативне агентство “Patsany”: про стратегію, неймінг, бриф й ідеологічну основу брендів.

20 Листопада, 2020

Не забудьте поширити ❤️

В інтерв’ю для блогу Webpromo Євген Зінгерман і Дмитро Яцина розповіли, чому більшість брендів йде з ринку в перший рік існування, що не так з бізнес-моделлю та чому на ідеології бізнеси не ростуть.

Наявність бренду допомагає продавати більше та дорожче. Постійна комунікація брендів з клієнтами у всіх каналах призводить до того, що бізнесу потрібно вчитися не тільки залучати короткострокову увагу клієнтів, але і підтримувати в них інтерес до довгострокової взаємодії. Людям потрібна аргументація хоча б для самих себе, чому вони витрачають час на контент бренду і гроші на його товари, які, цілком ймовірно, не найкращі на ринку. Ідеологія як раз дозволяє досягти цього.Креативне агентство "Patsany": про стратегію, неймінг, бриф й ідеологічну основу брендів. - partners, news, online-marketing

“Спільними ознаками сильного бренду я б назвав цілісність образу, системність дій і комунікацій і, як наслідок, загальну зрозумілість і цікавість для аудиторії. В основі цього завжди лежить питання:« Навіщо існує наша компанія крім заробітку грошей?» – Євген Зінгерман.

За часів пандемії багато малих і середніх бізнесів постраждали від кризи, але є й ті, хто продовжує інвестувати у свій розвиток, запускати нові продукти й кратно зростати. Агентство Patsany не стали чекати того самого моменту, щоб запуститися, адже криза для багатьох бізнесів – це величезне вікно можливостей. Великі компанії все так само знімають рекламу і не зупиняють маркетинг. Особливо зараз брендам потрібні більш надійні та результативні рішення.

“Максимально чесна стратсессія з власником і командою, глибинні інтерв’ю з усіма типами клієнтів, а також з людьми, які могли б бути клієнтами, але ще ними не стали, і приватне проходження повного клієнтського шляху. На цих трьох «китах» будуються найкласніші проєкти.” – Дмитро Яцина

Гнучкість бренду визначається його ідеологією, оформленої в бренд стратегію. Саме це Patsany вважають головним при прийнятті більшості рішень в компанії. Бренд стратегія керує дизайном, комунікацією, сервісом і в тому числі ступенем впровадження інновацій та дотримання трендів. А щодо того, як бренду не випадати з процесу трансформації світу, то як би банально це не звучало, єдиний варіант – це слухати свою аудиторію і спостерігати за світом навколо. Адже точно так само, як клієнти впливають на бренд, бренд і собі може впливати й на клієнтів, пропонуючи свою систему цінностей.

За матеріалами пресрелізу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu