Бізнес, Додатки, Новини, Поради

Гроші, зустрічі, ділові листування: 9 кращих безкоштовних додатків на iOS, які допомогли бізнесу у 2020-му

05 Січня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Ділимося добіркою найпопулярніших бізнес-додатків серед власників iPhone і iPad у 2020 році.

«Приват24 для бізнесу» – все платежі по ФОП в смартфоні

Додаток розроблений для юридичних осіб і підприємців. З його допомогою послугами банку можна користуватися 24 години на добу не виходячи з дому.

Гроші, зустрічі, ділові листування: 9 кращих безкоштовних додатків на iOS, які допомогли бізнесу у 2020-му - porady, news, dodatky, businessГроші, зустрічі, ділові листування: 9 кращих безкоштовних додатків на iOS, які допомогли бізнесу у 2020-му - porady, news, dodatky, business

Купівля, обмін і продаж валют, робота з кредитами та депозитами, проведення платежів та підготовка документації – все робиться через смартфон.

Окремо відзначимо голосовий пошук, який допомагає знайти потрібну інформацію в журналі платежів та шаблонів. Додаток доступний для зареєстрованих користувачів веб-версії «Приват24 для бізнесу».

Google Maps Transit and Food допомагає орієнтуватися в бізнес-поїздках

Додаток для тих, хто хоче відчувати себе комфортно в будь-якому місті світу. GPS-навігація, інформація про пробки, зупинки громадського транспорту, компанії, продуктові магазини, аптеки, ресторани та кафе. У додатку зібрані дані з 220 країн.

З Google Maps Transit and Food легше орієнтуватися на вулицях, добиратися до потрібного місця з урахуванням пробок і ремонту доріг. Додаток підказує, які ресторани і кафе працюють у вашому районі, пропонують їжу на винос або доставляють додому.

Якщо ви гуляєте пішки, в режимі Live View напрямок руху вкажуть стрілки і покажчики. Також доступні карти приміщень, щоб швидко орієнтуватися в аеропорту або торговому центрі.

WhatsApp Business зроблений спеціально для бізнес-листування

Додаток допомагає налагодити спілкування з клієнтами. Ви створюєте профіль бренду, пишете відповіді на найбільш поширені питання, можете створити каталоги товарів та послуг.

У WhatsApp Business відстежується статистика – кількість відправлених, доставлених і прочитаних повідомлень. Користуватися додатком можна і на комп’ютері або ноутбуці. Так зручно відповідати на повідомлення і робити розсилки.

Getcontact блокує небажані дзвінки

Додаток допомагає ігнорувати небажані дзвінки і визначає навіть ті номери телефонів, яких немає у вашій телефонній книзі.

Ще ви можете дізнатися, як ваш номер підписаний в телефоні співробітників і знайомих. У безкоштовної версії є щомісячний ліміт запитуваної інформації. У Getcontact Premium вартістю 49 грн / міс розширено ліміт запитів і немає реклами.

Call Recorder plus ACR записує розмови

Безкоштовна версія дозволяє записувати до 10 розмов на тиждень, незалежно від тривалості дзвінка. Запис зберігається в хмарі і завантажується на смартфон відразу ж після закінчення розмови.

Записаний файл можна додати в Dropbox і Google Disk. Обмеження за кількістю записів знімаються для власників преміум-аккаунта, вартістю $5,49 на місяць.

«Нова Пошта» економить час і рахує бонуси

Додаток економить час у відділенні «Нової Пошти». Вся інформація про відправлення та отримання посилки є в смартфоні. Наприклад, ви можете створити і оплатити відправлення, дізнатися вартість доставлення, викликати кур’єра, переадресувати посилку або зробити повернення.

Користувачі програми автоматично стають учасниками програми лояльності і отримують кешбек на бонусний рахунок, додаткові дні безкоштовного зберігання посилок у відділенні, а також можливість підтверджувати свою особистість без паспорта.

Zoom Cloud Meetings найчастіше використовували для ділових зустрічей та нарад

З початку року вартість акцій Zoom зросла на 591%. Наради і конференції, співбесіди, вечірки і концерти через Zoom економлять час і абсолютно безпечні на відміну від особистих зустрічей.

Безкоштовна версія Zoom дозволяє проводити конференції до 40 хвилин з максимальною кількістю учасників 100 осіб. Zoom Cloud Meetings Pro за $14,99 в місяць працює без обмежень.

Cisco Webex Meetings здатний замінити Zoom

Переваги програми – безпека інформації. Cisco Webex Meetings легко інтегрується з іншими додатками, наприклад, Microsoft Teams або Siri. Додаток підходить для онлайн-нарад і ділових зустрічей. Версія Webex Training – для тренінгів, вебінарів, онлайн-уроків. Webex Event – для масових заходів, наприклад, корпоративних вечірок. Webex Teams – для спільної роботи в команді.

Ще один плюс додатку – можливість прибирати фоновий шум, що покращує якість зв’язку.

Безкоштовна версія дозволяє організацію 50-хвилинних конференцій для 100 осіб. У платній версії конференції можуть включати 1000 осіб, а вебінари – 3000. Тестовий період платної версії, коли можна оцінити переваги додатки, – 90 днів. Вартість пакету Starter – 12,85 євро в місяць, Plus – 17,30 євро, Business – 25,65 євро.

Trello допомагає керувати проєктами

Переваги програми – багатомовність, простота у використанні, безпека даних. За допомогою Trello можна налагодити спілкування співробітників великих і невеликих компаній. Робочий процес відбивається на дошці в трьох розділах: поточні, що виконуються і завершені завдання.

Користувачі можуть створювати, змінювати статус або видаляти завдання. Функціонал програми розширюється за допомогою плагінів. Безкоштовна версія дозволяє встановлювати тільки один додатковий плагін й обмінюватися файлами розміром не більше 10 МБ. Вартість пакета Business Class – $12,5 на місяць за кожного учасника, пакета Enterprise – $17,5.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu