Маркетинг, Новини, Соціальні медіа, Спільнота

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році

20 Січня, 2021

2020-й для багатьох став незвичайним роком. Життя offline призупинилось, відкривши величезні можливості для розвитку в Інтернеті. 

Блогери з подвійною силою взялися до залучення підписників. Подивімось, як це у них вийшло і які результати були досягнуті. Разом з сервісом trendHERO проведемо аналіз 20 успішних блогерів України. Таке ж дослідження можна провести та серед російських блогерів.

Подивимося на графік:

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

Зверніть увагу: рожевим кольором виділені тіктокери з Dream Team House. Для багатьох давно не секрет, що в TikTok набирати підписників швидше і легше. А звідти вони охоче переходять на ваш профіль в Instagram.

Щоб зручніше спостерігати приріст підписників, поділимо інфлюенсерів на групи.

Акаунти-початківці  та блоги з репутацією

Що ми маємо?

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingМайже половина блогерів минулого року мала менш ніж 165 тисяч фоловерів. І частина інфлюенсерів отримала заповітні мільйони підписників саме в 2020 році. Це означає, що кожен, хто докладе зусиль, може домогтися подібних результатів і в новому 2021-му.

Хороший контент — важливий крок на шляху просування

Вдалося зацікавити підписників незвичайними постами? Приріст забезпечений! Давайте подивимося на блог незвичайного астролога Луладжі Олегівни. Читати такі гороскопи будуть з великим задоволенням навіть ті, хто в них зовсім не вірить.

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingНіяких взаємних підписок і обмінів фоловерами. Одна підписка на противагу майже мільйону. Подивимося графік просування.

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

  • Лютий – березень (перший місяць): 5–10 тисяч підписників щодня.
  • До кінця серпня: 2–5 тисяч за день.
  • Зараз: 0,5–2,5 тисячі підписників.

Велика ймовірність, що зростання кількості фоловерів безпосередньо залежить саме від вкладених в акаунт засобів. Можливо, з кінця серпня бюджет звели до мінімуму або фінансове просування було зупинено. Смішні пости та блог, який набрав популярність могли самі залучати таку кількість читачів.

Захоплюючий контент — це явний плюс, який дозволяє здешевити просування.

В даному випадку таргетована реклама непомітна. Але хорошим стартом став телеграм-канал, а потім блог в Instagram помітили популярні онлайн-видання: LÓfficiel, The Village, Vogue,Bazilik.

Giveaway — просування за допомогою конкурсів

Навіть новачки в Instagram знайомі з таким методом просування, як giveaway. Конкурси та розіграші призів з обов’язковою підпискою на організаторів.

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

Що ми маємо?

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingРізка активність і приріст підписників, потім такий же швидкий спад. Так виглядає графік спонсора giveaway.

А ось як виглядає інфографіка у того, хто сам проводить конкурси:

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

Різкі стрибки в прирості підписників, графік весь в зубцях. Підписки, відписки та так до нескінченності. У тих, хто проводить giveaway, і приріст підписок виглядає як частокіл. Принцип конкурсу — підпишись на всіх, отримай головний приз. Але після оголошення результатів великих відписок не уникнути, а з ними та падіння охоплення. Природно, це великий мінус для якісного просування.

Якщо ви вирішили брати участь в giveaway, добре подумайте, чи потрібно це вам.

Блогери в парах

Спеціально не шукали, але не могли не звернути увагу на дві сімейні пари в топ-20 блогерів України в Instagram.

Удянські Яна та Микола, у кожного з них в арсеналі 1,4 мільйона підписників.

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

Альона Венум (4,3 млн) та Даріл Туфекчі (1,4 млн):

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingЦілком логічно, що якщо блогер-мільйонник піарить свого партнера, то кількість підписників буде рости. Але це принцип працює трохи по-іншому.

Посилання на акаунт другої половинки зацікавить в перший раз, можливо, в другий. Більше це не буде привертати увагу. Далі кожен блогер сам за себе — така інстаграмна дійсність.

Подивимося на трекінг Олени Венум:

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingЗа останній час було 63 згадки про акаунт чоловіка. Але приріст невеликий: хто хотів, той давно підписався.

Але поняття «тусовка» ніхто не відміняв, активність в блогерських парочках завжди висока.

Як же йдуть справи у сім’ї Удянських? Дивимося статистику Яни:

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketing

Та інфографіка Миколи:

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingЯкщо судити по різкому стрибку числа підписників у жовтні, ймовірно, саме в цей час почалося активне просування.

Що з цього випливає?

Безперечно, за допомогою сервісу trendHERO можна проаналізувати всі облікові записи Instagram і зрозуміти, наскільки чесно поводиться блогер, як він розвивається і які способи для цього використовує.

Топ-20 швидкозростаючих українських блогерів Instagram в 2020 році - community, social-media, news, online-marketingЗа рахунок чого, за результатами аналізу з trendHERO, просувалися українські блогери Instagram у 2020-му:

  • TikTok — це сила. Фоловери приходять швидко, активно переходять в Instagram.
  • Giveaway, безперечно, працює, але блогеру в цьому випадку потрібно добре подумати. Якщо почав брати участь в конкурсах, то зупинитися складно.
  • Важливі: спілкування, обмін досвідом та блогерські тусовки.
  • Вибираючи російську мову, блогери з України розширюють читацьку аудиторію.

Відзначимо ще велику кількість блогерів-початківців. І те, що як і раніше один з найпростіших способів просування — знімати та просувати смішні відоси, потім монетизувати блог за допомогою реклами.

Не забувайте проводити аналіз за допомогою trendHERO — це допоможе йти правильним шляхом!

 

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu