Новини, Соціальні медіа, Технології

Instagram запустив новий стікер «Додати своє». З його допомогою можна створювати треди у сторіс

03 Листопада, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Соцмережа Instagram додала в Stories новий стікер – “Додати своє” (Add Yours), який дозволяє брати участь у загальних обговореннях на платформі. Користувачі зможуть відповідати на чужі Stories власними фотографіями чи відео, які відповідають спільній темі. 

У вересні Instagram протестував новий стікер «Додати своє» (Add Yours) у Японії та Індонезії, а зараз функція запущена у всьому світі, пише TechCrunch. Стікер можна використовувати для створення тредів, у яких користувач додає Stories у відповідь на чужу.

Наприклад, користувач може опублікувати Stories ” Лук дня” (Outfit of the Day) і запропонувати передплатникам додати власну Stories за допомогою стікера.

Знайти новий стікер можна під час створення Stories. Ви можете відповісти на «Додати своє», натиснувши на наклейку та прикріпивши Stories, щоб взяти участь у треді. Після того як ви натиснете на стікер в чужій Stories, ви побачите всіх, хто приєднався до обговорення, і зможете переглянути їх Stories

Як зазначає TechCrunch, нова функція Instagram схожа на «Дует» у TikTok, який дозволяє створювати ролики, використовуючи чуже відео. Однак TikTok не дозволяє дивитися всі “Дуети” в одному місці, як це робить Instagram зі стікером “Додати своє”.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu