Життя, Люди, Новини, Технології

«Той, хто контролює меми, контролює Всесвіт». Головне з інтерв’ю Ілона Маска в Clubhouse

02 Лютого, 2021

Ілон Маск дав інтерв’ю користувачам одного з найпопулярніших додатків Кремнієвої долини Clubhouse. Це голосова соцмережа, в якій люди спілкуються у віртуальних кімнатах. Аудиторія платформи становить 5 млн осіб, а минулого тижня налічувала 3 млн. Маска прийшли послухати 5 тис. користувачів – ліміт Clubhouse. Прочитайте найцікавіше з цього інтерв’ю.

Чіп в мозку мавпи

Ілон Маск розповів, що нейротехнологічний стартап Neuralink, заснований ним у 2016 році, успішно імплантував в мозок мавпи чіп, після чого вона змогла грати у відеоігри силою думки. Відео з піддослідними мавпами Маск пообіцяв показати приблизно через місяць.

«У нас є мавпа з бездротовим імплантатом в черепі з крихітними проводами, яка може грати у відеоігри за допомогою свого розуму, – сказав Маск. – Ви не бачите, де знаходиться імплант, а мавпа щаслива. Ми хочемо, щоб вони грали один з одним в інтелектуальний пінг-понг».

Маск пояснив, що мета створення інтерфейсу «мозок-комп’ютер» – це усунення наслідків травм головного і спинного мозку і заповнення втрачених здібностей за допомогою імпланта. «Перші застосування будуть призначені тільки для людей з серйозними черепно-мозковими травмами», – додав Маск.

колонізація Марса

У Маска запитали, через скільки років SpaceX доставить людину на Марс. «П’ять з половиною років, – відповів підприємець. – Важливо те, що ми зробимо Марс самодостатньою цивілізацією».

Меми

«Той, хто контролює меми, контролює Всесвіт і впливає на дух часу», – заявив Маск. Меми – складна форма спілкування: на відміну від картинок, вони вміщають в себе «10 000 слів, а не 1000 слів». «Я люблю меми, вони можуть бути дуже влучними», – зазначив Маск.

Сам Маск не стежить за мемами – у нього є «дилери мемів». Це друзі, які вибирають меми, які, на їхню думку, сподобаються Маску.

Dogecoin

«Я спізнився на вечірку, але я прихильник біткоїнів», – сказав Маск. За його словами, Dogecoin був зроблений як жарт, щоб висміяти криптовалюту, але «доля любить іронію». Dogecoin – це криптовалюта, названа на честь мема Doge.

«Мабуть, найцікавішим та іронічним результатом буде те, якщо Dogecoin стане валютою майбутнього на Землі».

Фільми, серіали і книги

Маск розповів про фільми, серіали і книги, які недавно відкрив для себе. У норвезькому фільмі 2016 року «біркебейнери» підприємець зазначив його історичну правдивість. З серіалів йому сподобалися «Кобра Кай», «Простір» (хоча сюжет видався Маску занадто фантастичним), Devs і «Містичний квест: Бенкет ворона».

«Аргумент» Крістофера Нолана Маск назвав «досить хорошим», але сказав, що думати про фільм занадто багато не має великого сенсу і може зіпсувати враження від перегляду. Роман «Автостопом по галактиці» підприємець, своєю чергою, назвав «справжньою книгою по філософії, замасковану під дурнувату людську книгу».

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu