Новини, Соціальні медіа, Технології

Microsoft представила платформу всередині Teams для спілкування, навчання та організації співробітників

05 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Microsoft запускає платформу Vira. Вона об’єднує все необхідне віддаленому працівникові в єдине рішення безпосередньо в Teams, зазначив гендиректор Microsoft Сатья Наделла.

Платформа складається з чотирьох частин – Connections, Insights, Learning і Topics. Кожна з них націлена на поліпшення показників роботи – залучення, поліпшення емоційного стану, навчання та обміну знаннями.

Viva Connections – це персоналізоване цифрове робоче місце, вона дозволяє співробітнику спілкуватися з колегами, ставити завдання та отримувати доступ до ресурсів компанії – внутрішньої політики, новин і корпоративних спільнот.

Компанія обіцяє окремий додаток Connections для ПК, який з’явиться для публічного тестування в першій половині 2021 року, а також мобільний додаток до кінця року.

Viva Insights допоможе співробітникам запобігти емоційному вигоранню та грамотно використовувати час: планувати роботу і перерви, розподіляти обов’язки. Менеджери та керівники можуть використовувати дані про проведені зустрічі Teams або інших сервісів, наприклад, Zoom і Workday, а також отримати рекомендації для поліпшення роботи команди, заявили в Microsoft.

Viva Learning об’єднує всі навчальні ресурси, доступні для компанії, в одному місці – користувачі можуть отримати доступ до курсів від Microsoft Learn, Skillsoft, Coursera, Pluralsight, edX, а також до власних навчальних матеріалів організації.

Viva Topics використовує штучний інтелект, щоб створити картки за категоріями, наприклад, «проєкти», «продукти», «процеси» і «клієнти». Це полегшить пошук необхідної інформації, відзначають в Microsoft.

Платформа автоматично створює картки з темами, коли співробітники працюють в Microsoft 365 і Teams – в них об’єднується вся необхідна інформація про документи, відео та пов’язаних з темою експертів. Також можна інтегрувати інформацію зі сторонніх сервісів, наприклад, ServiceNow і Salesforce.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu