Новини, Соціальні медіа, Технології

Реклама в Telegram: нові деталі від Павла Дурова

12 Лютого, 2021

Павло Дуров розповів, як буде працювати рекламна платформа Telegram. Підприємець запевнив, що користувачі та автори каналів не повинні турбуватися через те, що месенджер створить власну систему розміщення реклами.

Дуров розповів, що в особистих чатах користувачів Telegram ніколи не буде реклами. «Особисті та групові чати завжди були і будуть вільні від реклами […] Реклама розглядається нами тільки у великих каналах формату” один до багатьох “».

Також підприємець зазначив, що дані користувачів Telegram не використовуватимуться для націлювання. «Ми вважаємо, що збір даних користувача за прикладом WhatsApp-Facebook – це аморально […] Якщо ми введемо рекламу в каналах, вона буде контекстною, заснованою на темі каналу, а не таргетованою на основі призначених для користувача даних».

«Автори вже монетизують контент в Telegram, продаючи рекламні пости в своїх каналах. Це хаотичний ринок з безліччю сторонніх рекламних мереж, що штовхають нав’язливу рекламу, яка створює негативний досвід користувачів. Ми хочемо виправити цю ситуацію, запропонувавши власникам каналів альтернативу, яка буде піклуватися про їх конфіденційність», – розповів засновник Telegram.

Дуров також повідомив, що команда Telegram працює над функціоналом, який дозволить авторам каналів збирати донати або запроваджувати платну підписку на свій контент.

«Наша кінцева мета полягає в тому, щоб створити новий клас фінансово стійких авторів. Творці контенту будуть вільні у виборі стратегії, яка найкраще підходить саме їх підписникам. Традиційні соцмережі занадто довго експлуатували користувачів і видавців за допомогою надмірного збору даних і маніпулятивних алгоритмів. Прийшов час це змінити», – написав Павло Дуров.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu