Новини, Соціальні медіа, Технології

Реклама в Telegram: Павло Дуров відповів на питання користувачів і закликав всіх користуватися Android

12 Січня, 2021

Засновник Telegram Павло Дуров у своєму каналі відповів на кілька запитань користувачів: реклама таргетуватися не буде, хтось намагався скопіювати код месенджера, а розробники додатку вже придумали, як боротися з монополією Apple.

Команда Дурова розробляє веб-версію Telegram, яка буде працювати в браузері не гірше, ніж сам додаток. Месенджер може перейти у веб в разі, якщо Apple заблокує додаток в App Store.

Павло Дуров
«Дуополія Apple і Google представляє набагато більшу проблему для свободи, ніж Twitter. І Apple небезпечніше, тому що повністю контролює, які програми ви ставите. На Андроїд можна ставити APK в обхід магазину додатків. Тому я стимулюю користувачів перемикатися з iOS на Android – це мінімум того, що вони можуть зробити, щоб отримати вільний доступ до інформації. Що стосується iOS – ми працюємо над багатим функціями веб-додатком, який буде працювати в Safari майже так само якісно, ​​як нативний додаток. Він не замінить його, звичайно, але стане в нагоді в крайньому випадку».

Також Дуров розповів, що, імовірно, російський уряд намагався отримати доступ до серверного коду Telegram і створити подібний додаток, щоб «закрити всі інші соцмережі». На думку засновника месенджера, відкривати код не має сенсу, оскільки неможливо перевірити, чи виповнюється на серверах саме цей код.

«3 роки тому я дізнався, що якийсь авторитарний режим (здогадуєтеся, який) шукав спосіб отримати серверний код Telegram. Планувалося запустити порівнянний по зручності місцевий додаток, а потім закрити всі інші соцсмедіа в країні. Дізнавшись про це, я припинив підготовку до відкриття серверного коду. Не хотів давати диктаторам інструменти поневолення населення», – написав він.

Ще Дуров торкнувся теми очікуваної появи в месенджері реклами як способу монетизації. Як запевняє засновник Telegram, реклама розміщуватиметься в великих каналах і не буде таргетуватися за допомогою особистих даних користувачів. «Ми ніколи не будемо вам змушувати дивитися 30-секундні рекламні ролики», – додав він.

Кілька слів засновник Telegram сказав і про свого нового конкурента – месенджер Signal. Дуров не вважає новий додаток конкурентом Telegram, оскільки в ньому реалізована тільки функція секретних чатів – одна з численних у відомого месенджера.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu