Книги, Новини, Топ

3 книги замість десятків сеансів психотерапії та тренінгів

23 Лютого, 2021

Автор інноваційної методики швидкого вивчення англійської мови, спікер TEDx, CEO і засновник школи англійської мови Wow Effect, володарка срібної кнопки Youtube Айше Борсеїтова озвучила на особистій сторінці у Фейсбуці власний список найефективніших книг для самозцілення. 

“Якийсь час тому мені попався хвилинний уривок інтерв’ю Євгена Черняка та Ксенії Собчак. Ксенія сказала, що 1,2,3 книги не можуть змінити людину і дати їй необхідні та достатні знання, чи це для заробітку, чи для стосунків, самореалізації, гармонії.

Як і 1 урок англійської, гри на гітарі / фортепіано / танців, водіння і чого завгодно, теж нічого не дасть в цілому, як і 2,3 уроки теж, а ось 100 уроків дадуть і 100 уроків вже досить. Так само з книгами. Якщо прочитати 100 книг, то вони дуже вплинуть на людину і її мислення.

Я прочитала 100-130 книг на сьогодні. В принципі не так багато, враховуючи, що я активно читала з 19 років і ~ 120 книг це за 14 років.

І серед цих книг ці три це ТОП.

«Вгору по похилій» (автор Мухтар Гусенгаджиєв – ред.)

Ця книга, і для життя і для роботи, для будь-якої сфери. Для того, аби переосмислити своє життя з самого дитинства в більш сприятливому світлі та знайти енергію та шляхи для життя не на мінімумі, а щоб проживати розкриваючи і застосовуючи свій потенціал. Особливо круто її читати, якщо Ви на дні або майже на дні. У будь-якій сфері.

Перші сто сторінок трохи повільно читаються, а потім це прям потік і захват! Вже 4 роки ця книга для мене номер 1.

Ця книга замість десятків сеансів психотерапії, сеансів у психолога, практик і тренінгів.

2

«Просто роби. Роби Просто» Оскар Хартманн

Книга, в першу чергу, для тих, хто працює на себе, підприємців, або тих, хто тільки збирається або має власний підробіток. Але і до інших сфер життя теж підійде. Тому що просто робити і робити просто треба в усьому і всюди, в будь-якій сфері життя, чи це робота, стосунки, здоров’я або що завгодно. Ця книга замість десятків тренінгів ТОЧНО.

3

«280 днів до вашого народження» Катаріни Вестре

Прочитала цю книгу за 3 години. Я дуже дивувалася не менш 15 разів поки її читала. Ця книга для кожного, а не для вагітних або майбутніх мам, для будь-якої людини, про неї саму. Ніби як про людину фізіологічно, але, насправді психологічно це теж має крутий ефект. Я дуже закохалася в цю книгу і у дані в ній. Чесно, нічого цікавішого я не читала. Тим більше про саму себе, про кожного.

Є ще одна хороша фраза «Щоб змінити життя потрібно прочитати лише 10 книг, але щоб знайти ці 10 книг, потрібно прочитати сотні».

Є ще 2 книги, які я дуже полюбила, більше я їх порекомендувала б жінкам, хоча, якщо чоловіки адекватні й будуть читати з метою розвитку, а не суперечок і образ, то і їм підійдуть.

Ці книги :

«1000 і 1 ніч без сексу» і «1000 і 1 день без сексу» Наталії Краснової. Книги взагалі не вульгарні. Я ще ніколи так не сміялася, читаючи книги та ще ніколи так не зцілювалась ментально в темі чоловічо-жіночої взаємодії, просто читаючи книги.

Мізки встають на місце краще і швидше роботи навіть десятків психологів.

Мені дуже сподобалося. Вони у мене на 4 місці. Обидві. Оскільки вони пов’язані.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu