Новини

CEO Petcube Ярослав Ажнюк: “Підростає покоління, яке просто не розуміє російської”

03 Березня, 2021

CEO компанії Petcube, світового лідера з виробництва інтерактивних камер для домашніх тварин,  Ярослав Ажнюк розповів, чому при записі вітчизняних подкастів розмовляє лише українською та англійською. Про це підприємець написав на своїй сторінці у Фейсбуці. 

“Сьогодні був запрошеним гостем на подкасті – класно поговорили з друзями. І от вони мені кажуть – ти у нас перший з 60 гостей, з ким записали подкаст українською (звичайно ж, вони українці). Ця ситуація – третя за останні два місяці. Можливо разів п’ять таке ставалося за останній рік.

Знаючи мене, люди перепитують чи я говоритиму українською, інколи – чи може міг би російською, бо частина аудиторії не розуміє. Моя позиція проста – “З українськими каналами – українською, англійською, або ніяк”. 

Я, звичайно, роблю свій внесок у збільшення українських подкастів, але “перший з 60”? Це так-собі статистика.

До авторів і гостей подкастів – пишіться українською частіше і ви знайдете нову аудиторію. Може ви будете здивовані, але вже підростає покоління яке просто не розуміє російської, або якому слухати її складно, як мені польську, чи комусь англійську.

Уже з виключеним мікрофоном:

– Слухай, а класно українською вийшло!

– Звичайно класно, я роблю це щодня, рекомендую. “

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu