Інвестиції, Новини, Підприємництво, Стартапи

Stripe став найдорожчим американським стартапом. За рік його оцінка зросла в три рази – до $95 млрд

15 Березня, 2021

Платіжний сервіс Stripe залучив $600 млн в рамках останнього раунду фінансування, інвестори оцінили компанію в $95 млрд, пише Bloomberg. Це рекордне значення для приватних компаній з Кремнієвої долини.

За даними Financial Times, Stripe стала третьою в списку найбільш високо оцінених компаній світу. Перше місце займає ByteDance (власник соціальної мережі TikTok), яку оцінюють в $180 млрд.

Друга – фінтех-група Ant Group Джека Ма, оціночна вартість якої, за розрахунками Bloomberg, опустилася до $108 млрд до кінця січня у зв’язку з тиском з боку уряду Китаю і припиненням IPO.

Оцінка Facebook перед її виходом на біржу в 2012 році становила на $15 млрд менше, ніж нинішня оцінка Stripe. За цим значенням Stripe також перевершує SpaceX, в лютому оцінка компанії Ілона Маска зросла до $74 млрд.

У черговому раунді фінансування Stripe брали участь агентство національного казначейства Ірландії (оператор суверенного фонду країни), Allianz, Fidelity, Baillie Gifford, AXA і Sequoia Capital, про це йдеться в повідомленні компанії.

На ранніх етапах в компанію також інвестували засновники PayPal Ілон Маск і Пітер Тіль, а також акселератор Y Combinator. У квітні минулого року Stripe оцінювали в $36 млрд.

Залучені $600 млн Stripe хоче використати для розширення своєї діяльності в Європі, в тому числі для розширення штату в Дубліні на 1 тис. чоловік протягом найближчих п’яти років і для запуску сервісу в Бразилії, Індії та Індонезії до кінця 2021 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu