Бізнес, Гроші, Інвестиції, Новини, Технології

Telegram залучив $1 млрд

15 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Telegram розмістив бонди на $1 млрд – розміщення конвертованих облігацій компанії закрилося 12 березня, дізнався РБК. Більшу частину залучених грошей месенджер буде терміново віддавати кредиторам, пише The Bell.

За даними РБК, Telegram 12 березня розмістив бонди до 2026 року під 7% річних. Перша виплата купона відбудеться до кінця цього року, приблизно у вересні.

Telegram залучив $1 млрд - tech, news, investytsiyi, groshi, businessTelegram залучив $1 млрд - tech, news, investytsiyi, groshi, business

Telegram почав розміщення п’ятирічних облігацій на минулому тижні, книга заявок була відкрита в середу, 9 березня. Номінал одного паперу склав $1000, мінімальний лот – $500 000, купонний період – пів року.

Однією з умов випуску облігацій було те, що папери надають власникам можливість конвертувати їх в акції з дисконтом 10% до ціни розміщення компанії в разі проведення IPO.

Як розповів РБК заступник директора інвестиційного департаменту UFG Wealth Management Євген Пундровський, попит на бонди був не таким вражаючим, як очікувалося: «Те, що ставка в результаті склала 7% (орієнтир був 5-7%), а багато інвесторів отримали 100-відсоткову алокацію, означає, що попит був помірним».

Погашати облігації Telegram збирається в першу чергу за рахунок продажу реклами в телеграм-каналах, в другу – шляхом платних послуг – наприклад, стікерів та ігор.

WSJ зазначає, що гроші керівництву месенджера потрібні терміново – соцмережа винна кредиторам приблизно $700 млн до кінця квітня 2021 року.

Загальний борг Telegram перед інвесторами становить близько $1,7 млрд – цю суму засновник Павло Дуров залучив на запуск своєї блокчейн-платформи TON і криптовалюти Gram.

Крім виплат по боргах, Telegram повинен також покривати зростаючі витрати на обладнання і смугу пропускання через швидке зростання своєї аудиторії, зазначає WSJ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu