Бізнес, Новини, Поради

10 Telegram-каналів, які допоможуть знайти роботу в IT, навчитися нового та встигати більше

06 Серпня, 2020

Топові вакансії в IT, цікаві онлайн-події, поради для підприємців – засновники UIT підготували для MC.today підбірку з 10 корисних Telegram-каналів, з якими ви зможете заощадити час на пошуки роботи і якісних порад. Ми в UASpectr ділимося корисною підбіркою з вами.

UIT | «Робота і новини в IT»

UIT – канал, в якому ви знайдете топові вакансії, корисні та яскраві заходи, а також актуальні новини зі світу технологій. Автори каналу закликають приєднуватися до однодумців, аби розвиватися разом.

10 Telegram-каналів, які допоможуть знайти роботу в IT, навчитися нового та встигати більше - porady, news, business10 Telegram-каналів, які допоможуть знайти роботу в IT, навчитися нового та встигати більше - porady, news, business

«PM без проблем»

Найбільший українськомовний блог про проєктний менеджмент. Автор каналу – програмний менеджер в ELEKS, тому він публікує лише корисну інформацію, яку перевірив на власному досвіді.

«Почни щось!»

Найбільший Телеграм-канал про саморозвиток та бізнес. Тут публікують тематичні матеріали та поради, добірки книг, техніки продуктивності та тайм-менеджменту.

«Алгоритм»

«Канал-утопія, де публікують лише позитивні новини», – розповідають про «Алгоритм» його автори. Канал підійде тим, хто втомився від інформаційного сміття. Тут є життєві історії, культурні процеси і саморозвиток.

«+1 IT ВАКАНСІЯ»

Відібрані вакансії з топових IT-компаній України та світу з зарплатою від $2000. Допоможуть знайти найкращу роботу або досвідченого виконавця на проєкт чи в стартап.

Hurma System

Канал про автоматизацію HR. Вас чекають найсвіжіші новини з управління персоналом від топових спеціалістів сфери. Вони будуть корисні як HR-спеціалістам, так і керівникам бізнесу.

Communi

Це не просто бот для знайомств, а майданчик для пошуку людей за інтересами. Музиканти, айтішники, художники – Communi об‘єднує людей та допомагає круто провести час.

ТЕД | «Саморозвиток»

Це авторський блог про саморозвиток. Крім всесвітньо відомих виступів TED тут публікують поради з продуктивного навчання, тайм-менеджменту та ефективної роботи.

«Цікаві онлайн-івенти»

Канал про цікаві вебінари, майстер-класи та курси, здебільшого безкоштовні. Бізнес, IT, цифрові технології, продажі та інше. З цим каналом зможете розвиватись швидше, зручніше та без зайвих витрат.

«Красивий маркетинг»

Простими словами про маркетинг від українського діджитал-агентства «Краса». Публікації з аналізом кейсів, секретами успіху відомих брендів та порадами з просування в соцмережах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu