Новини, Підприємництво, Стартапи

10 швидкозростаючих європейських EdTech-стартапів, які варті уваги у 2021 році

29 Березня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У 2020 році пандемія спровокувала активний перехід навчання в онлайн, через що сектор EdTech почав стрімко зростати. Видання EU-Startups представило добірку стартапів, які продовжують швидко розвиватися і підкорювати ринок освітніх проєктів. 

99 math – естонський стартап, що допомагає школярам вивчати математику за допомогою ігор, конкурсів і змагань. Заснований у 2018 році 19-річним Тімо Тіммі, в січні 2020 року 99 math залучив $500 000.

CoachHub  – сервіс корпоративного онлайн-коучингу, який дозволяє співробітникам компаній прокачати навички лідерства, тайм-менеджменту та управління стресом. Платформа була запущена у 2018 році й вже отримала $54 млн інвестицій.

Kide Science – платформа для дітей 3-8 років, мета якої – зацікавити їх наукою, технологіями, мистецтвом за допомогою ігрового навчання. У травні 2020 року стартап закрив посівний раунд інвестицій в розмірі €1,5 млн.

Scoodle – сервіс з пошуку репетиторів, який було запущено у 2017 році. Крім навчання, платформа також допомагає викладачам зі всього світу розвивати свій персональний бренд. У січні 2020 британський стартап залучив $684 000.

Novakid – онлайн-школа вивчення англійської мови для дітей 4-12 років, в якій викладають носії мови. Вона була заснована у 2017 році й зараз доступна в більш ніж 30 країнах. За цей час стартап залучив $6,5 млн.

Tomorrow’s Education – платформа для онлайн-навчання з фокусом на вирішенні реальних комунікаційних і бізнес-кейсів, а також інших завдань, з якими студенти можуть зіткнутися у 21 столітті. Заснована у 2020 році, а в січні 2021 стартап залучив  €1,1 млн.

Qoorio – це «маркетплейс знань і досвіду», в якому можна знаходити експертів в необхідних користувачеві питаннях – економістів, інженерів, юристів, наприклад, і спілкуватися з ними. У 2019 литовський стартап залучив €2 млн.

Uptime App – запущена у 2018 році, платформа пропонує користувачам 5-хвилинну вижимку різного освітнього контенту: книг, курсів, документальних фільмів. Британський стартап за час свого існування залучив $17 млн.

Twin Science & Robotics – освітня онлайн-платформа для дітей 5-13 років в основі якої – розвиток міждисциплінарного мислення за допомогою підходу STEAM. Серед партнерів стартапу – Google, Microsoft. У 2020 році платформа отримала €1,7 млн інвестицій.

GoStudent – австрійський стартап, який у 2016 році створив сервіс з пошуку репетиторів з усього світу. Платформа пропонує як індивідуальні, так і групові заняття, а також можливість підписки. За цей час стартап зумів залучити $18,6 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu