Spectr вподобав, Новини, Технології, Топ

Facebook, Apple, Google і Microsoft: дати найбільших технологічних конференцій 2021

09 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Щорічно такі ТехноГіганти як Facebook, Apple, Google і Microsoft проводять свої конференції для розробників. Цей рік не став винятком, хоча все перемістилося в онлайн. AIN.UA назвав анонси найбільших подій, які пройдуть вже цієї весни або на початку літа. Ділимось з вами найцікавішим.

Google оголосив, що конференція I/O +2021 відбудеться з 18 по 20 травня в онлайні.

На конференції Google I/O 2021 будуть представлені ключові зміни для споживачів і розробників, пов’язані з продуктами компанії, за якими підуть технічні сесії.

Як зазначає 9to5google, зареєстровані на конференцію користувачі отримають доступ до інтерактивних питань і відповідей під час сесій, семінарів, сеансів «Запитай мене про що завгодно» (AMA), персоналізованого контенту, піктограм і чату в I/O Adventure.

Зареєструватися на конференцію можна за посиланням.

Microsoft Build 2021

Facebook, Apple, Google і Microsoft: дати найбільших технологічних конференцій 2021 - home-top, tech, news, spectrliked

Щорічна конференція Microsoft Build 2021 буде проходити з 25 по 27 травня в онлайн форматі. Конференція в першу чергу призначена для розробників і є можливістю Microsoft продемонструвати майбутні зміни в Windows, Office, Edge та інших службах.

«Microsoft Build – це місце, де розробники, архітектори, стартапи та студенти вчаться, спілкуються і кодують разом, обмінюючись знаннями і розширюючи свої навички, одночасно досліджуючи інновації», – йдеться в повідомленні Microsoft.

Як зазначає The Verge, Microsoft поки не відновила присвячений конференції сайт, і на ньому міститься інформація про торішній івент, але підтвердила дати Build 2021.

Facebook F8 Refresh

Facebook, Apple, Google і Microsoft: дати найбільших технологічних конференцій 2021 - home-top, tech, news, spectrliked

Щорічна конференція для розробників Facebook F8, яка цього року отримала назву Refresh, пройде у вигляді одноденного онлайн-заходу 2 червня.

«F8 Refresh буде включати в себе новітні інструменти і продукти, які допоможуть вам створювати додатки з нашого сімейства, а також сеанси глибокого технічного занурення, демонстрації та панелі – все з метою забезпечення вашого професійного розвитку», – йдеться в повідомленні Facebook.

Журналісти TechCrunch вважають, що в цьому році замість великих запусків і гучних анонсів, Facebook F8 приділятиме більше уваги екосистемі Facebook і розробникам в ній.

Apple WWDC-2021

Facebook, Apple, Google і Microsoft: дати найбільших технологічних конференцій 2021 - home-top, tech, news, spectrliked

Конференція Apple для розробників WWDC-2021 пройде 7 червня в онлайн-форматі.

Поки невідомо, що Apple збирається показати на WWDC 2021, але видання 9to5mac зазначає, що найімовірніше на конференції будуть представлені нові операційні системи для iPhone, iPad, Mac, Apple Watch і Apple TV.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu