Новини, Стартапи, Технології, Топ

10 європейських стартапів, розвиваючих ринок доставки. Український Delfast – в списку

12 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Доставка стала одним із трендів 2020 року, який зараз активно розвивається і вдосконалюється. Редакція EU-Startups склала список швидкозростаючих стартапів, які займаються розробкою програмного забезпечення або інструментів, що допомагають сервісам доставки працювати ефективніше. Ми в UAspectr ділимось добіркою.

Bliq – розробник платформи райдшерінгу, яка дозволяє співробітникам сервісів доставки працювати з декількома компаніями одночасно – з Bolt, Uber, Deliveroo, наприклад. Рішення оптимізує маршрут кур’єрів, щоб вони могли виконувати більше замовлень. В кінці 2020 року стартап отримав €2 млн інвестицій.

Gophr – сервіс доставки з головним офісом в Лондоні, заснований у 2015 році. Його технологія спрямована на підвищення ефективності доставки завдяки оптимізації маршруту кур’єрів і підтримки їх мотивації. За останній рік виручка компанії виросла на 300%, а в лютому вона привернула €4,6 млн.

Deliverect – програмне забезпечення бельгійського стартапу інтегрує онлайн-замовлення з усіх сервісів доставки в одній торговій точці та пропонує набір інструментів для багатоканального управління рестораном. У квітні 2020 року Deliverect отримав €16,25 млн.

Delfast – українська компанія з виробництва електровелосипедів. Була запущена у 2014 році як сервіс екологічної доставки. У 2017 році Delfast потрапив в Книгу рекордів Гіннесса, коли його байк проїхав понад 367 км на одному заряді батареї. У березні 2021 року стартап залучив $3,4 млн для будівництва центру розробки в Україні.

Scoobic Group – з 2016 року стартап виробляє триколісні електрокари Scoobic, які використовуються для доставки товарів. Scoobic може перевозити до 420 кг і проїхати до 300 км на одному заряді батареї. У листопаді 2020 року стартап залучив €2 млн.

Instabox – пропонує доставку посилок в день замовлення через почтомати. Компанія надає послуги вантажних перевезень для багатьох великих роздрібних мереж – H&M, IKEA серед них. У квітні 2020 року стартап залучив €36 млн, а влітку запустив сервіс доставки на велосипедах Instabikes.

Bringly – SaaS-стартап з головним офісом в Амстердамі, який розробляє програмне забезпечення для доставки замовлень день в день. Алгоритми Bringly інформують своїх партнерів про замовлення через їх API. Заснована в 2019 році, компанія співпрацює з сервісами доставки, що використовують електромобілі.

Boks – паризький стартап, який спрощує отримання посилок, пропонуючи встановлювати невеликі почтомати в будинках. Скористатися ними можна в будь-який зручний час. Вони безпечні, так як відкриваються за допомогою одноразового коду. У березні 2021 року Boks привернув €1,2 млн.

Budbee – надає послуги доставки останньої милі, роблячи акцент на екологічності процесу. Стартап використовує тільки електротранспорт і надає своїм партнерам – H&M, Zalando і Asos серед інших – мобільні зарядні станції. Budbee працює в Швеції, Данії, Фінляндії та Нідерландах. В 2021 році стартап залучив €52 млн.

Ziticity – допомагає локальним підприємствам конкурувати з домінуючим гравцем ринку Amazon, надаючи їм платформу для доставки товарів день в день. У червні 2020 року литовський стартап отримав €2,2 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu