Новини, Соціальні медіа, Технології

Facebook анонсувала клон Clubhouse та підтримку подкастів

20 Квітня, 2021

Facebook анонсувала відразу кілька нових інструментів, пов’язаних з аудіо. У найближчі місяці в соцмережі з’являться подкасти, аудіокомнати, сервіс обміну короткими записами та вбудований плеєр, запущений спільно зі Spotify. Про це пише TechCrunch.

У найближчі кілька місяців в мобільному додатку Facebook стануть доступні подкасти. «Раніше вам доводилося виходити з Facebook, щоб послухати епізоди. Протягом найближчих декількох місяців у вас з’явиться можливість слухати подкасти прямо в додатку Facebook – під час його використання або у фоновому режимі», – розповіли в компанії. Функція дозволить швидко знаходити нові подкасти за інтересами, а також ділитися ними з друзями.

До літа в Facebook з’являться аудіокомнати як в Clubhouse, які дозволять користувачам соцмережі слухати і ставити питання спікерам. Слухачі зможуть відправляти їм донати, а згодом в Live Audio Rooms з’явиться можливість створювати платні кімнати. Сервіс буде запущений не тільки в самій соцмережі, але і в додатку Facebook Messenger. Також в соцмережі з’явиться Soundbites – інструмент, за допомогою якого користувачі зможуть створювати і постити короткі звукові записи на своїй сторінці. Тестування Soundbites почнеться в найближчий місяць у невеликої кількості користувачів. «Ми також плануємо додати субтитри до всіх цих функцій, щоб зробити їх доступними для всіх», – додали в компанії.

Новий вбудований аудіоплеєр, який дозволить користувачам Facebook слухати музику та подкасти з Spotify, не виходячи з програми, отримав назву Project Boombox. Плеєр з’явиться в соцмережі раніше, ніж інші пов’язані з аудіо інструменти. Spotify вже працював з Facebook в минулому, зокрема, над інтеграцією Spotify в Stories Facebook та Instagram.

«Наша мета завжди полягала в тому, щоб зробити Spotify доступним на всіх платформах і пристроях – донести музику і подкасти до більшого числа людей, – і наша нова інтеграція з Facebook є ще одним кроком до цієї мети», – розповіли в Spotify.

Представники соцмережі уточнили, що розробляють ще цілий набір інструментів для створення аудіо. Наприклад, вони дозволять накладати фонову музику, мікшувати доріжки, додавати звукові та голосові ефекти й ін.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu