Інвестиції, Новини, Стартапи, Технології

Zoom запустив фонд на $100 млн для інвестицій в стартапи, які роблять програми для його екосистеми

20 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Zoom оголосив про запуск фонду на $100 млн для інвестицій в стартапи, які будуть створювати додатки для його екосистеми, про це повідомив TechCrunch. Як пояснили в компанії, фонд буде інвестувати в стартапи на ранній стадії. Розробники зможуть отримати від $250 тис. до $2,5 млн.

«Ми шукаємо компанії з життєздатним продуктом, а також прагненням розвивати екосистему Zoom і вкладатися в неї», – написав представник Zoom Колін Борн в своєму блозі. Стартапи можуть розраховувати на фінансування в розмірі від $250 тис. до $2,5 млн.

«Велика частина фінансування дозволить підтримати компанії на ранній стадії і надати їм доступ до ресурсів Zoom, щоб вони могли зростати», – додає технічний директор Zoom Брендан Іттельсон.

За його словами, ще одна мета фонду – спонукати все більше компаній використовувати інструменти Zoom. «Ми відчуваємо, що допоможемо стартапам створити цінний і цікавий досвід. Вкладаючи кошти, ми також зможемо розширювати екосистему і надавати нові можливості для наших клієнтів», – сказав Іттельсон.

Минулого року Zoom представив сервіс додатків Zoom Apps. Він включає додатки, які можна використовувати в рамках платформи Zoom для підвищення продуктивності та організації робочих процесів.

Платформа повинна позбавити користувачів від необхідності перемикатися між кількома додатками на комп’ютері і дозволити їм швидко переходити до додатків в інтерфейсі Zoom. Наприклад, щоб більш оперативно призначати права, надавати доступ до документів, а також організовувати спільну роботу на екрані.

А в березні 2021 року Zoom продемонстрував SDK-інструменти для розробників (software development kit), які дозволяють інтегрувати сервіс відеозв’язку у власні продукти.

Як уточнили в компанії, інструменти дозволяють розробникам створювати власні програми або сайти, в яких будуть активно задіяні функції відеозв’язку, на основі Zoom. Також це передбачає простий спосіб вбудовувати відео-та аудіофункції платформи безпосередньо у власні додатки.

Компанія вже розгорнула централізований сайт, на якому розробники можуть дізнатися про інструменти та отримати до них доступ.

У Zoom додали, що команда нового фонду має намір самостійно шукати багатообіцяючі стартапи, щоб включити в свій портфель. Однак зацікавлені підприємці можуть заявити про себе і самі, подавши заявку на сайті zoom.com/fund.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu