Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

Як підвищити рейтинг сайту у видачі: 5 способів

27 Квітня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

SEO або пошукова оптимізація дозволяє підвищити позиції сайту в пошукових видачах. Для цього необхідно переконати алгоритми в релевантності та якості контенту. Розповідаємо про прийоми, які допоможуть це зробити.

1. Пам’ятайте про довжину контенту

Чим коротше блог або стаття, тим більша ймовірність того, що Google оцінить такий вебсайт як нерелевантний. Рекомендована кількість слів для блогів і статей – від 1000 до 2600 слів. Більш короткі тексти, як правило, знижуються в пошуковій видачі.

Як підвищити рейтинг сайту у видачі: 5 способів - porady, news, online-marketing, businessЯк підвищити рейтинг сайту у видачі: 5 способів - porady, news, online-marketing, business

Інформативний блог або стаття, в якій міститься докладна, точна та цінна інформація, дозволяє довше утримувати читача на сторінці.

Ніл Патель, SEO-фахівець і співзасновник Neil Patel Digital, радить публікувати статті обсягом в 3000 слів. Його дані доводять, що чим довше та інформативніше для читача блог, тим краще.

Як підвищити рейтинг сайту у видачі: 5 способів - porady, news, online-marketing, business

Діаграма: Neil Patel

2. Додайте вихідні, внутрішні та вхідні посилання

Щоб довести пошуковим системам релевантність ресурсу, необхідні різного роду джерела. Ось кілька типів посилань.

  • Внутрішні – посилання на статті та публікації на вашому сайті.
  • Зовнішні – посилання на сторонні ресурси.
  • Вхідні – згадка вашої платформи на інших сайтах.

Посилання на надійні ресурси показують, що ваш контент є високоякісним і точним.

Чим більше вхідних посилань, тим вище місце в пошуковій видачі, оскільки Google розглядає такий сайт, як надійний і актуальний ресурс.

3. Не забувайте про метаопис

Про цей елемент часто забувають, але він дуже важливий для ранжування в Google.

Мета-опис – це короткий виклад під посиланням на сайт в Google. Це текст, який користувачі читають, перш ніж переходити на ресурс. Кожній сторінці потрібно власне унікальний метаопис. Якщо ви не заповните цю інформацію самостійно, сервер вебсайту створить його автоматично.

Мета-опис дозволяє дати короткий огляд того, що користувач зможе знайти на сторінці. Щоб отримати більше кліків на сайт, текст повинен бути привабливим і чітко описувати призначення сторінки. Рекомендована довжина мета-опису становить 155-160 символів.

Однак слід мати на увазі, що якщо пошукові системи вважатимуть ваш мета-опис неточним, вони можуть замінити його своїм власним.

4. Переконайтеся, що контент зрозумілий

Навіть якщо цільова аудиторія ресурсу – професіонали з вищою освітою і багаторічним досвідом, інформація повинна бути доступна навіть для шестикласника.

Більшість користувачів вважають за краще просту подачу. Вони не хочуть розгадувати складні мовні конструкції і професійний жаргон.

Google відстежує, скільки часу користувачі проводять на веб-сайті. І якщо контент легко читається, він довше утримує увагу клієнтів на сторінці, що підвищує її рейтинг в пошуковій видачі.

5. Додайте ключові пошукові запити або фрази

Основа SEO – дослідження ключових слів або пошукових запитів, які призводять користувачів на сайт. Перш ніж застосовувати цей інструмент, важливо зрозуміти, хто ваша цільова аудиторія і що вона шукає.

Кращий спосіб визначити, ким є ваш ідеальний клієнт – запитати у нього самого. Використовуйте такі сайти, як Quora, Reddit, Wikipedia і групи в Facebook, щоб дізнатися, яка мова, ключові слова і фрази використовує ваша аудиторія.

Чим більше часу ви витратите на вивчення цієї стратегії, тим кращих результатів досягнете в довгостроковій перспективі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu