Новини, Технології

«Дочка» Alphabet представила датчик Pebble для відстеження вільних парковок

19 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Підрозділ компанії Alphabet для розробки рішень міського середовища Sidewalk Labs представив датчик для парковки Pebble, пише TechCrunch.

Pebble складається з двох пристроїв: самого датчика і джерела живлення. Прилад діаметром сім сантиметрів і вагою в 60 грамів можна прикріпити до землі на парковках. Він через сенсори фіксує відсутність або присутність автомобіля, потім відправляє дані в хмару.

Джерело живлення датчика працює на сонячній енергії та кріпиться, наприклад, на стовп. Він розрахований на 5-7 років.

Дані Pebble про парковки в режимі реального часу можна інтегрувати в навігаційні програми, наприклад Google Maps, через API.

Дані можуть допомогти операторам парковок і муніципалітетам. Забудовники можуть використовувати дані Pebble, щоб розрахувати, скільки парковок в районі ще необхідно.

Pebble не використовує камери і не збирає ідентифікаційну інформацію про водія або автомобілі, а пропагує підхід «збереження конфіденційності».

«Інформація допоможе водіям дізнатися про відсутність вільної парковки ще до виїзду з дому. Це може спонукати їх шукати альтернативні способи пересування, такі як громадський транспорт. 30% пробок виникають через водіїв, які шукають місце для паркування», – пояснив старший креативний технолог Sidewalk Labs Нік Джонас.

Замовити Pebble можна через офіційний сайт розробника. Ціни компанія не розкриває.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu