Новини, Технології

«Дочка» Alphabet представила датчик Pebble для відстеження вільних парковок

19 Травня, 2021

Підрозділ компанії Alphabet для розробки рішень міського середовища Sidewalk Labs представив датчик для парковки Pebble, пише TechCrunch.

Pebble складається з двох пристроїв: самого датчика і джерела живлення. Прилад діаметром сім сантиметрів і вагою в 60 грамів можна прикріпити до землі на парковках. Він через сенсори фіксує відсутність або присутність автомобіля, потім відправляє дані в хмару.

Джерело живлення датчика працює на сонячній енергії та кріпиться, наприклад, на стовп. Він розрахований на 5-7 років.

Дані Pebble про парковки в режимі реального часу можна інтегрувати в навігаційні програми, наприклад Google Maps, через API.

Дані можуть допомогти операторам парковок і муніципалітетам. Забудовники можуть використовувати дані Pebble, щоб розрахувати, скільки парковок в районі ще необхідно.

Pebble не використовує камери і не збирає ідентифікаційну інформацію про водія або автомобілі, а пропагує підхід «збереження конфіденційності».

«Інформація допоможе водіям дізнатися про відсутність вільної парковки ще до виїзду з дому. Це може спонукати їх шукати альтернативні способи пересування, такі як громадський транспорт. 30% пробок виникають через водіїв, які шукають місце для паркування», – пояснив старший креативний технолог Sidewalk Labs Нік Джонас.

Замовити Pebble можна через офіційний сайт розробника. Ціни компанія не розкриває.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu