Бізнес, Новини, Технології

Fortune назвав найбільш шановані компанії у світі. Facebook в списку немає

08 Лютого, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Журнал Fortune назвав найбільш шановані компанії світу. Перше місце рейтингу займає Apple, яка утримує лідерство вже 14 років поспіль. Цей результат – хороший приклад того, як корпорація управляє своєю репутацією, пише Inc.com. На відміну від Facebook, якої в списку цього року немає.

Всього в рейтингу 2021 року представлено 332 компанії. До першої трійки, крім Apple, входять Amazon і Microsoft. Facebook, яка в минулі роки входила в списки від Fortune (наприклад, у 2018 році компанія займала 12 місце), на цей раз в рейтингу не виявилося.

Fortune назвав найбільш шановані компанії у світі. Facebook в списку немає - tech, news, businessFortune назвав найбільш шановані компанії у світі. Facebook в списку немає - tech, news, business

На високі результати Apple впливає не тільки те, що компанія виробляє один з найпопулярніших продуктів, забезпечує стабільний прибуток інвесторам, а й підхід до управління репутації компанії.

Наприклад, в останні роки компанія демонструє користувачам, що готова змінювати свою політику конфіденційності та захищати їх дані. Нещодавно корпорація випустила звіт «A Day in the Life of Your Data» (Один день з життя ваших даних), в якому вона продемонструвала процес відстеження призначених для користувача даних різними компаніями через вебсайти та додатки.

Минулого року в період виходу iOS 14 і iPadOS 14 Apple представила ряд нових функцій конфіденційності, які, як зазначає компанія, покликані дозволити користувачам приймати більш інформовані рішення про свої дані.

Зовсім по-іншому на цьому тлі виглядає Facebook, якій довелося зіткнутися в останні роки з цілою низкою репутаційних проблем через свою політику конфіденційності. У 2019 Міністерство юстиції США почало антимонопольне розслідування відносно Facebook – компанію в тому числі звинувачували «в дуже вільному поводженні з даними користувачів».

У квітні 2020 року стало відомо, що компанія заплатить $5 млрд через скандал з Cambridge Analytica.

Низка скандалів, пов’язаних з політикою конфіденційності, зрештою створили Facebook репутацію компанії, «що розробляє алгоритми, єдина мета яких – змусити користувачів проводити більше часу в Facebook, показувати їм більше реклами та збільшувати власний прибуток», пише Inc.com.

Результати рейтингу Fortune можуть свідчити про те, наскільки сильно може вплинути репутація на результати компанії в довгостроковій перспективі, зазначає видання.

Топ-10 найбільш шанованих компаній 2021 року за версією Fortune:

  1. Apple
  2. Amazon
  3. Microsoft
  4. Walt Disney
  5. Starbucks
  6. Berkshire Hathaway
  7. Alphabet
  8. JPMorgan Chase
  9. Netflix
  10. Costco Wholesale

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu