Гроші, Криптовалюти, Новини

Ринок криптовалют знову просів на десятки відсотків. Що відбувається?

24 Травня, 2021

Ринок криптовалют знову упав: всі популярні монети падають в ціні на 20-30%, показуючи гірші результати за багато тижнів і навіть місяці торгівлі. Обсяг ринку криптовалюти скоротився з $2 трлн до $1,3 трлн всього за кілька тижнів.

Ринок криптовалют знову просів на десятки відсотків. Що відбувається? - news, kryptovalyuta, groshi

Причина такого падіння – не одна, це ціла низка негативних новин, що йдуть одна за одною буквально без перерви вже кілька тижнів. Як результат, пише CoinDesk, популярність в Google набрав запит Should I sell my bitcoin? («Чи варто мені продати свої біткоіни?»). Ділимось з вами матеріалом AIN.UA, та розповідаємо, що вплинуло на ціну криптовалют.

  • За останні 24 години всі найпопулярніші криптовалюти втратили в ціні 20-30%. Причиною різкого падіння стали новини від криптовалютної біржі Huobi, однією з найбільших в світі. У компанії заявили, що через жорсткі регулювання криптовалюти в Китаї, вона змушена скоротити число доступних послуг в деяких країнах присутності. Також Huobi призупинила послуги хостингу для майнерів в Китаї і планує зупинити продаж пристроїв для майнінгу через обмеження в країні. Повідомлення з’явилися одне за іншим, але без будь-яких деталей і конкретики – все це спровокувало підвищення числа бажаючих продати криптовалюту. Вважається, що саме новини від Huobi стали причиною останнього падіння. Більш детально про зміни в роботі компанії можна прочитати тут .
  • І тим не менше, нові правила Huobi – лише один з факторів . Раніше в Китаї також говорили про обмеження роботи приватних компаній та криптовалютного бізнесу. Через неправильне трактування інформації деякі подумали, що в Піднебесній взагалі заборонили криптовалюти.
  • Крім того, в країні через перебої в поставках електроенергії тимчасово припинили роботу великі майнінгові ферми. Керівництво країни також висловило бажання обмежити майнінг або зовсім його заборонити, але конкретних дій поки не послідувало. Втім, вже тільки одне це повідомлення стало причиною для зниження вартості біткоїна.
  • Не залишилися осторонь і Штати. Також, адміністрація президента Джо Байдена заявила про необхідність передавати в податкову інформацію про всі операції з криптовалюта на суму більш ніж в $10000. Адміністрація вважає, що зараз криптовалюта стали інструментом для приховування доходів, а значить – не буде обкладатися податками.

Ринок криптовалют знову просів на десятки відсотків. Що відбувається? - news, kryptovalyuta, groshi

  • Раніше причиною для різкого обвалу вартості криптовалюти став Ілон Маск: компанія Tesla заявила про припинення прийому біткоїна в якості оплати за автомобілі Tesla, а пізніше з’явилася чутки, що компанія взагалі продасть всі свої запаси криптовалюти (кілька десятків тисяч монет). Останнє повідомлення не підтвердилося, але паніка вже почалася. В результаті, через кілька постів Ілона Маска весь ринок просів на десятки відсотків, а сам Маск отримав величезний обсяг негативу в свою сторону.

На момент підготовки матеріалу біткоїн коштує $32 000 – це в два рази нижче свого пікового значення, ефіріум – близько $1900, що більш ніж в два рази нижче свого максимального показника. У ціні впали більшість криптовалют, деякі втратили в ціні в 2-3 рази, в тому числі жартівлива криптовалюта Dogecoin. Якщо негативні новини продовжать з’являтися (як, наприклад, скам-проєкти ), це може ще сильніше натиснути на весь ринок і спровокувати подальше падіння.

Але, навіть з урахуванням осідання на 50% від свого максимального значення, біткоїн все ще торгується в чотири рази вище показників за травень 2020 року. Ефіріум в травні 2020 року коштував $200.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu