Країна, Новини, Стартапи, Технології

Ba Food: Дмитро Дубілет запустив dark kitchen з доставкою

24 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Співзасновник Fintech Band (monobank) Дмитро Дубілет з партнерами запустив проект Ba Food. Це dark kitchen: немає залів або офіціантів, тільки кухня і доставка. Поки цей «віртуальний ресторан» працює тільки в Києві, але команда планує запускатися і в інших містах України.

Як Дубілет розповів AIN.UA, він познайомився з двома іншими співзасновниками Ba Food Андрієм Барашенковим і Денисом Стаматовим ще на етапі планування бізнесу.

«Я отетерів від рівня їх компетенції в області e-commerce. До того ж, обидва – гурмани, ідеальне поєднання для такого проєкту. Плюс, мені сподобалася аналогія з бізнес-моделлю monobank: там віртуальний банк, тут – віртуальні ресторани», – говорить він.

Бізнес-модель проєкту – в тому, що у нього немає витрат на оренду приміщень, зарплату офіціантам, як у традиційних ресторанів. Працює кухня, заготівельний цех і доставка: часто це свої кур’єри, частину доставляють за допомогою Glovo і Roket.

«Ми вже відкрили 4 точки по Києву. Найбільш приголомшливе, що вони мало не відразу почали працювати на потужність 50-70% і вийшли на прибуток! Це відбувається завдяки високому retention rate – після першого замовлення клієнти до нас повертаються », – говорить Дубілет.

До кінця літа команда планує оновити бренд проєкту, а також запустити новий додаток (зараз у Ba Food є робочий додаток, але він  застарів). За словами Дубілета, новий додаток по простоті використання хочуть зробити схожим на monobank.

Також найближчим часом команда запустить ще кілька точок по Києву, щоб охопити більшу частину міста. Пізніше планується запуск в інших містах і країнах. Для цього Ba Food буде залучати інвестиції, але деталей поки немає.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu