Новини, Спільнота, Стартапи, Транспорт

Zelectra – новий сервіс прокату самокатів та мопедів у Києві.

31 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

У Києві запустили ще один прокат електричних самокатів – Zelectra.

Це вже п’ята компанія в столиці, яка пропонує в оренду такий вид транспорту. На сайті також вказана можливість орендувати мопед за 750 гривень на день.

Zelectra - новий сервіс прокату самокатів та мопедів у Києві. - transport, startups, community, news

Ціни на мопеди і самокати Zelectra

Як орендувати Zelectra

  • Щоб орендувати електросамокат, необхідно встановити додаток – він доступний в Google Play і App Store, і зареєструватися. потім вибрати на карті транспортний засіб і просканувати QR-код.
  • Розблокування електросамоката коштує 11 грн, хвилина поїздки – 2,20 грн і 0,75 грн – одна хвилина паузи. Самокат також можна взяти в прокат на весь день – за 499 грн.
  • Максимальний запас ходу електросамоката Zelectra – 45 км, максимально можлива швидкість – 25 км / год.
  • Розблокування мопеда коштуватиме 45 грн, одна хвилина поїздки – 4,5 грн, хвилина паузи – 1 грн, оренда на цілий день – 750 грн. Запас ходу електромопеда Zelectra – 80 км.
  • Оренда і пересування на самокаті доступні тільки в межах зеленої зони. Там же користувачі можуть їздити на максимальній швидкості. При під’їзді до фіолетової зони, швидкість почне автоматично знижуватися. При в’їзді в зону, яка на карті відзначена чорним, самокат вимкнеться і користувача оштрафують.

Паркувати транспорт можна лише у призначених для цього зонах. Для завершення поїздки треба зробити фото припаркованого скутера.

Завершення оренди можливе виключно в зеленій зоні. За замовчуванням, можна розігнатися до 25 км/год. У фіолетовій зоні швидкість значно зменшується. Це свідчить, що користувач наближається до забороненої, чорної зони.

Zelectra - новий сервіс прокату самокатів та мопедів у Києві. - transport, startups, community, news

Щоб активізувати мопед треба натиснути кнопку P на правій ручці керма (двічі) та вдягнути шолом. Щоб почати рух потрібно прибрати мопед з підніжки. Паркувати мопед можна в дозволених та бонусних місцях для паркінгу.

На сайті вказана кількість мопедів та самокатів – більш як 350 штук по Києву.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu