Бізнес, Люди, Новини, Стартапи

Інвестор вирахував середній вік засновників стартапів вартістю $1 млрд

31 Травня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Автор нової книги Super Founders: What Data Reveals About Billion-Dollar Startups Алі Тамасеб витратив тисячі годин, вивчаючи архіви, інтерв’ю та профілі засновників мільярдних стартапів, запущених з 2005 по 2018 рр., на LinkedIn і Crunchbase. Інвестор назвав середній вік засновників успішних стартапів.

На збір даних у Алі Тамасеба, партнера технологічної венчурної компанії DCVC, пішло близько чотирьох років. Автор зібрав понад 30 тис. точок даних і включив в книгу як приватні, так і державні компанії з оцінкою в $1 млрд. «Це не тільки технічні компанії. Сюди входять біотех, енергетика, фінтех і все інше», – сказав Тамасеб.

Інвестор вирахував середній вік засновників стартапів вартістю $1 млрд - startups, news, people, businessІнвестор вирахував середній вік засновників стартапів вартістю $1 млрд - startups, news, people, business

Тамасеб виявив, що у мільярдних компаній різниця у віці засновників дуже значна. Деяким фаундерам було всього 18 на момент запуску, іншим – 68. Але середній вік засновника мільярдного стартапу склав 34 роки.

Дві третини засновників єдинорогів, яким було 34 роки і старше, до цього заснували інші компанії. Так що успіх не прийшов до них відразу. «У всіх своя історія. У всіх своє минуле. В середньому у засновників більше 10 років досвіду роботи», – додав Тамасеб.

Згідно з дослідженням 2018 року, опублікованому в Harvard Business Review, середній вік, в якому успішний засновник запустив бізнес, – 45 років. У підприємців, що мають як мінімум трирічний досвід роботи в тій же галузі, що і заснований стартап, ймовірність успіху на 85% вище.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu